powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław-Fabryczna

numer oferty: 56879/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
420 000 PLN 9 502,26 PLN za m2
Powierzchnia
44,20 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Iwona Klepajczuk

 • 515308904

 • iklepajczuk@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
420 000 PLN
Cena za m2
9 502,26 PLN
Powierzchnia
44,20 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
300 PLN
Numer oferty
56879/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

W sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2m2. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnej, poniemieckiej kamienicy. Mieszkanie jednostronne o południowo-zachodniej ekspozycji okien.

Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń:
-salonu z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni około 24m2
-sypialni o powierzchni 8m2
-dwóch przedpokoi o powierzchni 3,7m2 i 2,5m2
-łazienki o powierzchni 3,5m2
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 4m2
Do dyspozycji mieszkańców strych.

Mieszkanie w 2017 przeszło gruntowny remont. Wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjną i elektryczną. Na podłodze gres i panele, na ścianach gładzie. Sporo miejsc do przechowywania- zabudowane szafy w przedpokojach.

Ogrzewanie gazowe, koszt około 150 zł miesięczne. Niski czynsz około 300 zł miesięcznie.

W 2018 roku wymieniono dach oraz instalacje elektryczną w części wspólnej. W planach remont ścian i schodów na klatce schodowej. Budynek znajduje się na dziedzińcu wewnętrznym, dzięki czemu jest osłonięty przed gwarem ulicznym.
Miejsca parkingowe dla mieszkańców znajdują się pod blokiem.

Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane, 8 minut tramwajem do centrum. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa w tym mniejsze sklepy, dyskonty, ryneczek na Jemiołowej, gabinety stomatologiczne, fizjoterapeutyczne, kosmetyczne. W bliskiej odległości Przedszkole i Szkoła.

Jako biuro nieruchomości:
-przeprowadzamy pełny proces sprzedaży
-zapewniamy opiekę prawną
-oferujemy bezpłatną pomoc doradców kredytowych, aby uzyskać kredyt na preferencyjnych warunkach

Polecam i zapraszam do oglądania

Iwona Klepajczuk
515308904
Renomahome

Pozostałe oferty:
https://renomahome.pl/iwona-klepajczuk/?agentId=56639

DODATKOWE INFORMACJE
 • Piwnica:Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]:3
 • Dostępne w okolicy:Kościół, Bar, Zabudowa niska, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe, Apteka, Sklep, Plac zabaw, Żłobek, Szkoła, Bank
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi:Cicha
 • Komunikacja:Autobus, Tramwaj
 • Widok na:Podwórko
 • Kierunek okien w pokojach:Południowy zachód

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu