powrót do wyników wyszukiwania

Kłodzko

numer oferty: 62790/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
360 000 PLN 7 903,40 PLN za m2
Powierzchnia
45,55 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Katarzyna Zielińska

 • 883355713

 • kzielinska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
360 000 PLN
Cena za m2
7 903,40 PLN
Powierzchnia
45,55 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1975
Stan nieruchomości
Do remontu
Czynsz administracyjny
380 PLN
Dostępne od
2023-05-29
Numer oferty
62790/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż mieszkanie na I piętrze w Kłodzku na Osiedlu Kruczkowskiego 45,55 m2 (w tym piwnica 3,25 m2) - 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka. Za dopłatą istnieje możliwość dokupienia garażu zlokalizowanego w bryle budynku.

Mieszkanie wymaga remontu i daje dużo możliwości własnej aranżacji. Nieruchomość świetnie się sprawdzi dla seniora lub rodziny z dzieckiem.

Mieszkanie posiada miejskie ogrzewanie bez limitów (brak podzielników ciepła). Woda ogrzewana jest z gazowego podgrzewacza wody typu junkers. Czynsz ok. 380 zł
Okna w mieszkaniu z ekspozycją na wschód i zachód, wychodzą na jedną i drugą stronę bloku. Mieszkanie ciepłe i słoneczne.

Blisko szkoła, przedszkole, przychodnia, sklepy, apteka. Ze względu na dogodną lokalizację istnieją różne warianty inwestycyjno-biznesowe : dla własnych celów rekreacyjno-mieszkaniowych, pod wynajem krótko lub długoterminowy.

Kłodzko jest miejscowością bogatą w atrakcje turystyczne m.in. Twierdza Kłodzko z podziemną trasą turystyczną, Minieuroland, Muzeum Ziemi Kłodzkiej, Most Gotycki, które przyciągają turystów z różnych części kraju i zagranicy. Jest również świetną bazą wypadową w pobliskie Góry Stołowe. Jeśli szukasz nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym lub z przeznaczeniem do własnych celów mieszkaniowych, to lepiej nie mogłeś trafić.DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ Z RENOMAHOME
- prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu mieszkania,
- gwarantujemy opiekę prawną,
- zapewniamy konsultację z doradcą kredytowym

Nie czekaj! Dzwoń.
Zapraszam na prezentację
Marzena Bernadowska-Błaszczyk
tel. 883-355-710
Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Piwnica:Tak
 • Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
 • Cena za garaż:80 000 PLN
 • Liczba miejsc parkingowych naziemnych:1
 • Odl. od centrum miasta [km]:1
 • Dostępne w okolicy:Apteka, Sklep, Kościół, Restauracja, Plac zabaw, Szkoła, Bar, Basen, Przychodnia lekarska, Centrum handlowe, Fitnes, Bank, Park, Hala sportowa, Przedszkole, Gimnazjum
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi:Lokalna
 • Komunikacja:Bus, PKS
 • Widok na:Podwórko, Pola, Inne budynki, Park/skwer
 • Kierunek okien w pokojach:Zachód, Wschód

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.