powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 59823/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
544 997 PLN 11 840,04 PLN za m2
Powierzchnia
46,03 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Agnieszka Fedyk

 • 727910162

 • afedyk@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
544 997 PLN
Cena za m2
11 840,04 PLN
Powierzchnia
46,03 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2018
Czynsz administracyjny
400 PLN
Numer oferty
59823/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Ładne MASLICE 2 POZIOMY TARAS BAKON GARAZ!

POLECAM na sprzedaż 2-poziomowe, komfortowe mieszkanie urządzone w wysokim standardzie.

Klimatyzacja, garaż podziemny (30 000 zł), miejsce postojowe naziemne ( 15 000 zł), taras 25m2 z widokiem na jeziorko, zadaszony balkon, garderoba - to tylko nieliczne atuty tego uroczego miejsca.
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m²
2 piętro w bloku, Wrocław, Maślice
Balkon, miejsce w hali garażowej
Mieszkanie w wysokim standardzie
Wyposażenie: klimatyzacja
POZIOM I: salon, kuchnia, łazienka, balkon
POZIOM II: sypialnia, garderoba, taras 25m2
Zamknięte, monitorowane osiedle Brzozowe Zacisze usytuowane przy niewielkim jeziorku.
A to wszystko na prężnie rozwijającym się i niezwykle malowniczym osiedlu Maślice. W niedalekiej odległości liczne sklepy, żłobki, przedszkola i szkoły, restauracje, stacja benzynowa, stadion. Dobrze skomunikowane - wjazd na AOW, pętla autobusowa. Z drugiej strony niezliczona ilość zielonych miejsc do spędzania czasu na łonie natury.
Mieszkanie idealne dla wymagających jak również nadaje się jako inwestycja pod wynajem - od 4 lat mieszkanie jest wynajmowane i nigdy nie było najmniejszego problemu ze znalezieniem najemcy.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację,

Agnieszka Fedyk
Doradca ds. Nieruchomości
RENOMAHOME

Tel: +48 727 910 162

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba balkonów:1
 • Typ balkonów:Klasyczny
 • Liczba tarasów:1
 • Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
 • Liczba miejsc parkingowych naziemnych:1
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu