powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław, Henryka Michała Kamieńskiego

numer oferty: 46949/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
398 150 PLN 8 306,91 PLN za m2
Powierzchnia
47,93 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Mateusz Rześniowiecki

 • 883355719

 • mrzesniowiecki@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
398 150 PLN
Cena za m2
8 306,91 PLN
Powierzchnia
47,93 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4
Liczba pięter
6
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2022
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Numer oferty
46949/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Oferta deweloperska, bez prowizji i bez podatku PCC 2%!
Oszczędzasz około 18 tyś zł!

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie z dużym balkonem o powierzchni 5,15m2!
Spokojna okolica, piękny widok z tarasu na łąki i drzewa!
Ekspozycja południowa - mieszkanie będzie słoneczne

* Powierzchnia: 47,94m2
- osobna, widna kuchnia z możliwością połączenia z salonem
- planowany odbiór inwestycji to IV kwartał 2022r
- komórka lokatorska w cenie od 3.300 zł/metr
- miejsce parkingowe naziemne od 20 000 zł
- miejsce parkingowe w garażu podziemnym od 32 000 zł

Układ:

Salon - 19,19m2
Przedpokój - 6,31m2
Kuchnia - 6,68m2
Łazienka - 4,84m2
Sypialnia - 10.92m2
Taras - 42m2


O inwestycji:

Zlokalizowana przy bocznej ulicy Kamieńskiego. Dojazd do centrum trwa 15min!
Nowoczesny design.
Na terenie inwestycji powstaną także wózkownie i rowerownie.
Teren wokół budynków będzie w pełni zagospodarowany miejscami parkingowymi dla samochodów - również ogólnodostępnymi dla gości, stojakami na rowery, placem zbaw i małą architekturą.
Osiedle z pełną infrastrukturą:
lokale usługowe/gastronomiczne, przedszkola, żłobki, szkoła, przychodnia, szpital.
Spokojna okolica z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej.
Najbliższy przystanek autobusowy w odległości 150 metrów.


Standard deweloperski podwyższony:

ściany i sufity gładkie tynkowane, gładź gipsowa na ścianach działowych, parapety z konglomeratu marmurowego, grzejniki panelowe konwektorowe z termostatami, okna z nawietrzakami, rolety zewnętrzne na każdym piętrze, instalacja elektryczna (z osprzętem), hydrauliczna, teletechniczna, domofonowa, drzwi antywłamaniowe klasy C, ogrzewanie. miejskie.
Każde z mieszkań posiada wykończony balkon lub taras wraz z oświetleniem zewnętrznym.
Klatki schodowe będą szerokie, przestronne i eleganckie.


RODZAJE MIESZKAŃ – W inwestycji zaprojektowano łącznie 360 mieszkań, w tym:

1 pokojowe o powierzchni ok. 36 m2
2 pokojowe o powierzchni od ok. 48-50 m2
3 pokojowe o powierzchni od ok. 54 m2 do 62 m2
4 pokojowe o powierzchni ok. 67 m2

** Jeśli interesuje Cię inny układ, piętro, metraż lub nie odpowiada Ci dzielnica, zapraszam do kontaktu! Mam w ofercie mieszkania z prawie wszystkich Wrocławskich inwestycji mieszkaniowych!Zapraszam na prezentację!

Mateusz Rześniowiecki
telefon: 883 355 719


Link do pozostałych ofert agenta:

https://renomahome.pl/mateusz-rzesniowiecki/?agentId=53179


*** POMAGAMY W UZYSKANIU NAJLEPSZYCH WARUNKÓW FINANSOWANIA KREDYTOWEGO !

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba tarasów:1
 • Winda:Tak
 • Komórka:Tak
 • Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
 • Liczba miejsc parkingowych podziemnych:29000
 • Dostępne w okolicy:Bar, Szkoła, Bank, Kościół, Restauracja, Szpital, Plac zabaw, Fitnes, Przychodnia lekarska, Apteka, Przedszkole, Sklep, Żłobek
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Kierunek okien w pokojach:Południe

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W OKOLICY

Najlepsze oferty w jednym miejscu