powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 38121/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
359 900 PLN 7 482,33 PLN za m2
Powierzchnia
48,10 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Beata Zabiłowicz

 • 883334758

 • bzabilowicz@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
359 900 PLN
Cena za m2
7 482,33 PLN
Powierzchnia
48,10 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Liczba pięter
10
Rynek
Wtórny
Czynsz administracyjny
530 PLN
Numer oferty
38121/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż jest mieszkanie na Krzykach, tuż obok Uniwersytetu Ekonomicznego, na ulicy Kamiennej. Mieszkanie ma powierzchnię 48m2 i mieści się na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą.
Blok jest ocieplony i odnowiony, wokół dużo zieleni i miejsca parkingowe, za szlabanem - wjazd dla mieszkańców.
Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni z oknem i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica.
Przed budynkiem są przystanki tramwajowe i autobusowe. Świetna komunikacja zarówno do Centrum Wrocławia, jak i na AOW, w stronę Bielan.
Wokół pełna infrastruktura handlowo- usługowa i tereny rekreacyjne - AQUAPARK, Park Skowroni i Południowy, ścieżki rowerowe, place zabaw, siłownie, restauracje.
Mieszkanie wymaga niewielkiego remontu i aranżacji według potrzeb przyszłych mieszkańców.
To Bardzo dobra lokalizacja zarówno dla studentów jak i osób pracujących.
Mieszkanie sprawdza się jako inwestycja pod wynajem i tak też było użytkowane.
Parkowanie dla mieszkańców - za szlabanem.
Nieruchomość spółdzielcza własnościowa z KW

Zapraszam na prezentację!

Beata Zabiłowicz
telefon: 883334758
RENOMAHOME

Link do pozostałych ofert agenta:

https://renomahome.pl/beata-zabilowicz/?agentId=50870&offset=0

- aktywnie uczestniczymy w całym procesie zakupu mieszkania
- gwarantujemy opiekę prawną
- zapewniamy konsultacje z doradcą kredytowym
- oferujemy konkurencyjne stawki u notariusza

DODATKOWE INFORMACJE
 • Winda:Tak

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu