powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław-Krzyki

numer oferty: 41706/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
459 000 PLN 9 348,27 PLN za m2
Powierzchnia
49,10 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Wioletta Tylikowska

  • 530899800

  • wtylikowska@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
459 000 PLN
Cena za m2
9 348,27 PLN
Powierzchnia
49,10 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2019
Czynsz administracyjny
290 PLN
Numer oferty
41706/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Do sprzedania luksusowe mieszkanie o powierzchni 48,91 m2 usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku z windą z 2019r., które znajduje się w południowo-wschodniej dzielnicy Księże Wielkie, w sąsiedztwie rozległych terenów zielonych Parku Wschodniego
Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (możliwość oddzielenia jasnej kuchni z oknem) 26,31 m2, sypialni – 11,5 m2, łazienki 4,41 m2 i przedpokoju 6,83 m2. Powierzchnię dodatkową stanowi balkon.

Mieszkanie jest wykończone w bardzo wysokim standardzie pod klucz! W pełni wyposażone! do zamieszkania od zaraz.
Czynsz wynosi 290 z.ł

Osiedle stworzone dla aktywnych osób. Na wyłączny użytek mieszkańców zaprojektowano osiedlowy klub fitness oraz KLUB MIESZKAŃCA, siłownie zewnętrzne, boisko oraz place zabaw. Mieszkanie dla ceniących ciszę i bezpieczeństwo.
Jest to nowa inwestycja uznanego i zaufanego dewelopera. Jest to osiedle społeczne i składa się tylko z budynków trzypiętrowych. W każdym jest cichobieżna winda.

O bezpieczeństwo mieszkańców dba wyspecjalizowana firma ochroniarska. Teren jest ogrodzony, a wjazd oddzielony szlabanem. Dodatkowym elementem wspomagającym jest monitoring obejmujący teren osiedla.

Dostępne media: ogrzewanie centralne, prąd, siła, woda kanalizacja, instalacje telefoniczna, internetowa i tv kablowa. Dobra lokalizacja, kameralna niska zabudowa, dużo zagospodarowanej zielni, osiedle zamknięte i strzeżone, wysoki standard wykonania, zarówno pojedynczego mieszkania jak i całości inwestycji.
Świetnie skomunikowane z resztą miasta tramwaje i MPK

Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 24 000 zł
Bez podatku PCC

Zapraszam na prezentację
Wioletta Tylikowska
tel.530899800

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu