powrót do wyników wyszukiwania

Świdnica

numer oferty: 42015/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
280 500 PLN 5 598,80 PLN za m2
Powierzchnia
50,10 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Beata Doruch

 • 883334756

 • bdoruch@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
280 500 PLN
Cena za m2
5 598,80 PLN
Powierzchnia
50,10 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
4
Rynek
Pierwotny
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Numer oferty
42015/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przedstawiamy dwupokojowy apartament w stanie deweloperskim na trzecim piętrze z balkonem!
Składa się on z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 22,9m2 oraz dodatkowego pokoju - 15,2m2, łazienki o powierzchni 4m2 i przedpokoju - 8m2.
Jest to nowa inwestycja w Świdnicy, składająca się z dwóch budynków oraz miejscami garażowymi podziemnymi i naziemnymi. Atutem oferty jest:
- umiejscowienie nieruchomości,
- ogrzewanie miejskie,
- możliwość posiadania własnego miejsca parkingowego.

Nieruchomość może także doskonale spełnić rolę biurową. Na tym etapie istnieje możliwość przestawienia ścianek działowych i zmiany układu lokalu. Jest także możliwość łączenia ze sobą dwóch apartamentów w jeden większy!
Wraz z nieruchomością można zakupić miejsce parkingowe bądź komórkę lokatorską.
Miejsce parkingowe naziemne - 15.000,00zł, miejsce parkingowe podziemne - 30.000,00zł, komórka lokatorska - 15.000,00zł.

Zakup nieruchomości to teraz bezpieczniejsza lokata kapitału niż w banku!

Dodatkowo Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura za pośrednictwo, a przy transakcji nie opłaca podatku PCC!!

Apartament jest w stanie deweloperskim. W budynku rozprowadzono instalację telewizyjną, internet, telefon.
Wejście do budynku - domofon. Teren inwestycji zamknięty.

Zakończenie inwestycji planowane na czerwiec 2021 rok.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą - mieszkania sprzedają się i są już podpisywane umowy przedwstępne!

Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
- bezpłatnej pomocy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego lub gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości wraz z przepisaniem liczników.
Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A.
Dodatkowo w naszym biurze jest Punkt Tauronu! U nas zawrzesz nowe umowy, przepiszesz dotychczasowe, a także w ramach jednego pakietu na dostawę gazu i prądu otrzymasz rabat 
Zapraszamy!
Kontakt pod numerem: 883334756 lub pod mailem: bdoruch@renomahome.pl
Beata Doruch – numer licencji 24677

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba balkonów:1
 • Typ balkonów:Klasyczny
 • Winda:Tak

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu