powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław-Krzyki, Tadeusza Kościuszki

numer oferty: 41707/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
399 000 PLN 7 885,38 PLN za m2
Powierzchnia
50,60 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Wioletta Tylikowska

 • 530899800

 • wtylikowska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
399 000 PLN
Cena za m2
7 885,38 PLN
Powierzchnia
50,60 m2
Liczba pokoi
2
Liczba pięter
5
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Do adaptacji
Czynsz administracyjny
440 PLN
Numer oferty
41707/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wrocławia!

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki z WC.
Okna mieszkania są od strony południowej, zatem mieszkanie jest jasne i dobrze nasłonecznione.
Kuchnia jest z meblami, lodówką oraz kuchenką gazową.
Ogrzewanie jest miejskie, natomiast ciepła woda podgrzewana jest junkersem (gaz).

Dodatkowo można korzystać z komórki lokatorskiej, która znajduje się w piwnicy oraz patio obok mieszkania.

Dużym atutem mieszkania jest bliskość sklepów spożywczych oraz wielu punktów usługowych – Żabki, Delikatesy, apteka, punkty ksero, bary itp., a także:
- bliskość sklepów Biedronka (500m i 800m) oraz Aldi (500m)
- bliskość szkoły średniej (ok. 150m)
- mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane – przystanki tramwajowe (500m i 800m - w zależności od celu podróży) oraz przystanki autobusowe (200m)
- bliskość uczelni – Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Przyrodniczy
- do Galerii Dominikańskiej dzielą dwa przystanki
- w pobliżu tereny rekreacyjne – Park na Niskich Łąkach
- bliskość Dworca Głównego PKP oraz PKS
- bliskość Centrum Handlowego Wroclavia (10 min pieszo)


Zapraszam na prezentację!

Wioletta Tylikowska
tel.530899800

DODATKOWE INFORMACJE
 • Komórka:Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]:1
 • Dostępne w okolicy:Plac zabaw, Bank, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Bar, Bazarek, Przychodnia lekarska, Komenda policji, Park, Sklep, Apteka, Gimnazjum, Kościół, Fitnes, Żłobek, Uczelnia, Restauracja
 • Droga dojazdowa:Kostka brukowa
 • Typ ulicy/drogi:Główna
 • Komunikacja:Autobus, Tramwaj
 • Kierunek okien w pokojach:Południowy zachód

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W OKOLICY

Najlepsze oferty w jednym miejscu