powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 24983/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
329 500 PLN 6 458,25 PLN za m2
Powierzchnia
51,02 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Anna Ciechanowicz

 • 883355702

 • aciechanowicz@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
329 500 PLN
Cena za m2
6 458,25 PLN
Powierzchnia
51,02 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1983
Czynsz administracyjny
425 PLN
Numer oferty
24983/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Mam przyjemność zaprezentować państwu piękne , słoneczne mieszkanie położone na zadbanym osiedlu Jana III Sobieskiego . Mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,02 m2 , 2 przestronne pokoje , osobna kuchnia z oknem , łazienka oraz osobna toaleta . MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE mieści się na 1 wszym piętrze w niskim zadbanym bloku . Materiały oraz wykończenie w wysokim standardzie
Mieszkanie wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz .

IDEALNA INWESTYCJA do zamieszkania lub na wynajem .
Bezpośredni dojazd do Placu Grunwaldzkiego PWR i Rynku autobusami 141 i D.

Blok ocieplony czysty, zadbana klatka schodowa. Dodatkowo przynależy piwnica.
Mieszkanie dwustronne w pełni rozkładowe, dobrze oświetlone, słoneczne, z pięknym widokiem na duże zielone podwórko.
Idealne dla pary, rodziny, jak i dla inwestora poszukującego nieruchomości pod wynajem.


Bardzo ładne, czyste i zadbane zielone osiedle
Pełna infrastruktura: Autostradowa Obwodnica Wrocławia S8, szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, sklepy, punkty usługowe, Lidl, Biedronka, place zabaw, duże boiska.
Linie autobusowe D oraz 141 bezpośredni dojazd do Rynku i placu Grunwaldzkiego, 150 , a także stacja kolejowa do centrum.


Polecam serdecznie oraz zapraszam do skorzystania z promocji RENOMAHOME *******
*****W razie zakupu RENOMAHOME pokrywa koszty TAXA NOTARIALNA ( wartość 1,600 - 2000 zł)*******

Anna Ciechanowicz

883 355 702

LINK DO POZOSTAŁYCH OFERT AGENTA :

https://renomahome.pl/anna-ciechanowicz/?agentId=44378

Prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu mieszkania
Zabezpieczamy transakcję,
Gwarantujemy opiekę prawna

DODATKOWE INFORMACJE
 • Dostępne w okolicy:Centrum handlowe, Restauracja, Fitnes, Zabudowa niska, Komenda policji, Apteka, Gimnazjum, Żłobek, Przychodnia lekarska, Park, Szpital, Przedszkole, Szkoła

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu