powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 28562/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
419 000 PLN 8 167,64 PLN za m2
Powierzchnia
51,30 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
8

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Edward Pustowar

  • 727910721

  • epustowar@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
419 000 PLN
Cena za m2
8 167,64 PLN
Powierzchnia
51,30 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
8
Liczba pięter
12
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1990
Czynsz administracyjny
45 PLN
Numer oferty
28562/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

WROCŁAW / OKOLICA SKY TOWER / II POKOJE 52 MKW / BALKON / WIDNA KUCHNIA / POWSTAŃCÓW ŚL.

W ZAKRESIE USŁUGI POŚREDNICTWA, DLA KLIENTÓW AGENCJI ZAPEWNIAMY PROFESJONALNYCH DORADCÓW FINANSOWYCH Z BOGATĄ OFERTĄ KREDYTOWĄ.

SUPER LOKALIZACJA PRZY UNIWERSYTECIE EKONOMICZNYM NA WROCŁAWSKICH KRZYKACH

ŚWIEŻO PO REMONCIE, FUNKCJONALNE URZĄDZONE I UMEBLOWANE MIESZKANIE DWUPOKOJOWE

Mieszkanie jasne, słoneczne, rozkładowe, dwustronne o pow. 51,30 mkw, położone na piętrze ósmym w bloku z lat 90. XX wieku

Lokal składa się z dwóch oddzielnych, niezależnych pokoi w pełni umeblowanych, widnej kuchni, łazienki, toalety, przedpokoju i balkonu.
- sypialnia posiada klimatyzację na gwarancji.
- kuchnia wyposażona w wysokiej jakości meble z połyskiem i systemem cichego domykania. W cenie wyposażenie AGD: lodówka, płyta
indukcyjna, zmywarka, pralka oraz suszarka bębnowa (jeszcze na gwarancji).
- łazienka z wanną oraz osobne toaleta z umywalką.
- okna wychodzą na spokojne i zielone osiedle z placem zabaw dla dzieci.
- wyremontowana użytkowa część balkonu z założona siatką chroniącą przed gołębiami.
- nowe drzwi wejściowe antywłamaniowe, firmy Gerda.
- do mieszkania przynależy piwnica oraz pilocik do wjazdu na parking ze szlabanem.

Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo z KW, czynsz ok. 450 zł. ze wszystkimi opłatami administracyjnymi.

Budynek z dwiema windami i parkingiem zamykanym na szlaban.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA, IDEALNY CIĄG KOMUNIKACYJNY, BLISKO TRAMWAJ I AUTOBUS, PKP I PKS, LICZNE CENTRA HANDLOWE, DOSKONAŁE POŁĄCZENIE Z CENTRUM JAK RÓWNIEŻ Z WIĘKSZOŚCIĄ UCZELNI WROCŁAWSKICH

POLECAM I ZAPRASZAM NA NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ PREZENTACJE, KONTAKT EDWARD PUSTOWAR TEL.: 727 910 721

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu