powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław, Nowy Dwór

numer oferty: 40491/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
364 000 PLN 7 000 PLN za m2
Powierzchnia
52 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Wioletta Tylikowska

 • 530899800

 • wtylikowska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
364 000 PLN
Cena za m2
7 000 PLN
Powierzchnia
52 m2
Liczba pokoi
2
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Do adaptacji
Numer oferty
40491/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Nowym Dworze.

Powierzchnia 52 m2 składa się z dwóch przechodnich sypialni, kuchni z jadalnią, dużą łazienką oraz z przedpokoju. W łazience mieści się duża wanna.

Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia ze względu na komunikację miejską – linia autobusowa oraz dworcem kolejowym i lotniskiem.
W pobliżu mieszkania znajdują się sklepy spożywcze – w tym Biedronka, Lidl oraz lokale usługowe. Dla rodzin zaletą mieszkania jest bliskość żłobków, przedszkoli, szkoły podstawowej oraz średniej.
W bliskiej odległości znajduje się centrum handlowe Wroclaw Fashion Outlet (dawniej Factory).
Dla osoby lubiące aktywnie odpoczywać znajduje się w pobliżu Park Tysiąclecia.

Zapraszam na prezentację!

Wioletta Tylikowska
tel.530899800

DODATKOWE INFORMACJE
 • Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]:4
 • Dostępne w okolicy:Hala sportowa, Kościół, Centrum handlowe, Plac zabaw, Basen, Apteka, Gimnazjum, Bazarek, Kort tenisowy, Bank, Sklep, Żłobek, Bar, Park, Przychodnia lekarska, Fitnes, Restauracja
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi:Cicha
 • Komunikacja:Autobus
 • Kierunek okien w pokojach:Południowy zachód

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu