powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław-Fabryczna

numer oferty: 58536/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
583 001 PLN 10 836,45 PLN za m2
Powierzchnia
53,80 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Paulina Ułamek

 • 727910721

 • pulamek@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
583 001 PLN
Cena za m2
10 836,45 PLN
Powierzchnia
53,80 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2021
Numer oferty
58536/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

LUX Maslice 3 pokoje OGROD NOWE 2021 bez PCC!
POLECAM 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na nowo wybudowanym osiedlu na Maślicach we Wrocławiu ul. Zawidowska , wykończone jak na zdjęciach inwestycji oddanej do użytku w tym roku.
Mieszkanie jest świeżo wykończone, nikt w nim jeszcze nie mieszkał, gotowe do wprowadzenia.

Znajduje się na parterze w budynku z windą.

Mieszkanie składa się z:

salonu z aneksem- 22,71m
2 sypialni -10,16m i 9 m
łazienki- 4,20m
przedpokoju- 7,11m
tarasu - 6,9m
Wyposażenie tak jak na zdjęciach -są to realne fotki , kuchnia robiona na wymiar wyposażona w pełny sprzęt w zabudowie: płytę indukcyjna, okap, piekarnik , lodówkę i zmywarkę. Wszystko nowe na gwarancji + rękojmia developera 5 lat.

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowo do mieszkania przynależne miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 30000.

W bezpośrednim sąsiedztwie bogata infrastruktura - w pobliżu liczne sklepy, supermarkety, restauracje, przedszkola i szkoły, przychodnia, apteki.
W bardzo bliskim sąsiedztwie przystanek ok 4 min pieszo (linie 245*********** 102) , dużo terenów zielonych, tereny spacerowe, liczne ścieżki rowerowe, Las Pilczycki, Rędziński.

Dojazd do AOW , A8 zajmuje tylko 4 min!!
Osiedle znajduje się w bliskiej odległości od stadionu.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację,

Paulina Ułamek
727 910 721
RENOMAHOME

DODATKOWE INFORMACJE
 • Typ balkonów:Brak
 • Liczba tarasów:1
 • Ogród:Tak
 • Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
 • Cena za garaż:30 000 PLN
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu