powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 46839/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
599 001 PLN 11 133,85 PLN za m2
Powierzchnia
53,80 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Anna Wójcik

 • 883355717

 • awojcik@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
599 001 PLN
Cena za m2
11 133,85 PLN
Powierzchnia
53,80 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Liczba pięter
6
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2013
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
467 PLN
Numer oferty
46839/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

ALEJA Wisniowa Apartament/ GARAZ /PIWNICA w cenie nowy /52m2 Winda!
Zapraszam do zakupu nieruchomości przy alei Wiśniowej we Wrocławiu. Nieruchomość to dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze budynku z 2013 roku. Inwestycja Apartamenty Wiśniowa to zamknięte osiedle gdzie znajduje się tylko jeden budynek wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Deweloper zapewnił dużą ilość miejsc parkingowych w formie dwupoziomowego parkingu podziemnego. Wokół budynku króluje zieleń, roślinność a bliskość Rynku Wrocławskiego sprawia że jest to miejsce idealne dla Inwestorów jak i dla Ludzi którzy pracują w Centrum Wrocławia.

Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, nikt nigdy nie zamieszkiwał lokalu i możemy urządzić sobie wedle własnych upodobań. W cenie mieszkania jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska o wielkości około 3 mkw. Mieszkanie w pełnym rozkładzie a więc dwa pokoje oraz osobno kuchnia. Na balkon mamy dwa wyjścia, jedno z kuchni a drugie z salonu dodatkowo projektant umieścił dużo okien w pokojach co sprawia że pomieszczenia są jasne.

W okolicy znajduje się dużo lokali usługowych, stacja benzynowa, sklep biedronka, szkoły, placówki medyczne w tym szpital na ul. Borowskiej. Pod domem mamy również komunikację miejską zarówno autobusy jak i tramwaje a do samego rynku mamy zaledwie 4 kilometry. W przypadku wyjazdu poza teren Wrocławia lokalizacja również jest idealna - do Bielan wrocławskich mamy tylko 5 kilometrów a tam już zarówno Autostradowa Obwodnica Wrocławia jak i Autostrada A4.

Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń:

Salon około 21 m2
Kuchnia około 8 m2
Przedpokój około 5 m2
Łazienka około 6 m2
Pokój około 12 m2

Balkon około 4,5 m2
Komórka lokatorska około 3 m2

Zapraszam do prezentacji wideo

OKOLICA:

Komunikacja autobusowa i tramwajowa
Auto: ulica Ślężna, Hallera, Centrum oraz Obwodnica Wrocław i A4
Zakupy: Wroclavia, Biedronka, Carrefour, Żabki i inne sklepy osiedlowe/usługi

MEDIA:

* Prąd

* Ogrzewanie miejskie

* TV kablowa, Internet

LINK DO OFERT INNYCH AGENTA
http://renomahome.pl/anna-wojcik/?agentId=35529
,

Polecam i zapraszam na spotkanie oraz prezentację mieszkania !!!

Anna Wójcik
tel:883 355 717

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba balkonów:1
 • Typ balkonów:Klasyczny
 • Winda:Tak
 • Garaż/Miejsca parkingowe:Tak

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu