powrót do wyników wyszukiwania

Bielawa

numer oferty: 65510/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
322 000 PLN 5 908,26 PLN za m2
Powierzchnia
54,50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Karolina Styś

  • 883355710

  • kstys@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
322 000 PLN
Cena za m2
5 908,26 PLN
Powierzchnia
54,50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4
Liczba pięter
4
Rynek
Wtórny
Czynsz administracyjny
721 PLN
Dostępne od
2023-11-09
Numer oferty
65510/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż mieszkanie o doskonałej lokalizacji!

Sprzedam przestronne mieszkanie na osiedlu, które oferuje wyjątkowe możliwości aranżacyjne. Lokalizacja jest idealna dla rodzin, ze względu na bliskość basenu, parku, szkół, przedszkoli i supermarketów.

Mieszkanie jest gotowe do remontu, co daje przyszłym właścicielom szansę stworzenia swojego wymarzonego wnętrza. Wszystkie ściany wewnętrzne są działowe, wykonane z solidnych cegieł, co umożliwia dowolną aranżację pomieszczeń, włącznie z możliwością wyburzenia.

Stolarka okienna PCV jest w bardzo dobrym stanie, co przyczynia się do komfortu mieszkania. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z toaletą, podwójnego przedpokoju oraz balkonu wewnętrznego. Do mieszkania przynależy również piwnica, co zapewnia dodatkowe miejsce na przechowywanie.

Mieszkanie cieszy się słonecznym usytuowaniem w osi wschód-zachód, co gwarantuje świetne oświetlenie. Z okien roztaczają się piękne widoki na Górę Parkową, Dzierżoniów/Ślężę, Góry Sowie i "Łysajkę".

Ogrzewanie odbywa się bez opomiarowania, a ciepła woda dostarczana jest z sieci osiedlowej. Czynsz wynosi 721 zł dla 3 osób. Instalacje elektryczne nie były wymieniane.

To doskonała oferta dla tych, którzy szukają mieszkania z potencjałem i chcą stworzyć swoje wymarzone miejsce. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na oglądanie mieszkania.

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ Z RENOMAHOME
- prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu mieszkania,
- gwarantujemy opiekę prawną,
- zapewniamy konsultację z doradcą kredytowym
- ZYSKUJESZ także atrakcyjne zniżki na wykończenie mieszkania aż - 20%.
Nie czekaj! Dzwoń.
Zapraszam na prezentację

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu