powrót do wyników wyszukiwania

Pieszyce, Kamionki

numer oferty: 61793/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
159 000 PLN 2 944,44 PLN za m2
Powierzchnia
54 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Edyta Mucha

  • 883332730

  • emucha@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
159 000 PLN
Cena za m2
2 944,44 PLN
Powierzchnia
54 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1930
Czynsz administracyjny
100 PLN
Dostępne od
2023-03-16
Numer oferty
61793/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone w malowniczej górskiej miejscowości KAMIONKI .
Mieszkanie znajduje się w domu, składa się on z dwóch mieszkań, które mają części wspólne tj. korytarz na dole, schody, korytarz na piętrze.

Lokal składa się z 3 pomieszczeń na dole, są to dwa mniejsze pomieszczenia oraz jeden duży pokój.
Mniejsze pomieszczenia można przeznaczyć na łazienkę oraz kuchnię.
Na piętrze znajduje się jeden duży pokój. Nie ma bezpośredniego połączenia dołu z górą ale można wstawić schody wewnętrze i stworzyć mieszkanie dwupoziomowe.
Istnieje możliwość zrobienia wyjścia bezpośrednio na OGRÓDEK o powierzchni ok. 230 m2 , z którego rozpościera się piękny widok na góry.
Aktualnie mieszkanie ogrzewane jest za pomocą pieca z rozprowadzeniem instalacji do grzejników.
Jest możliwość wykonania instalacji gazowej, gaz jest doprowadzony do mieszkania.
Ogólny stan budynku jest dobry, był przeprowadzony remont dachu, została położona nowa dachówka ceramiczna, okna nowe PCV.
Mieszkanie jest do remontu, brak kanalizacji w budynku, można wybudować szambo (koszt. ok. 3000 zł).
Do mieszkania przynależą dwie komórki w budynku oraz strych, jest możliwość dzierżawy komórek na zewnątrz.
Dojazd drogą asfaltową, budynek znajduj się ok 50 m od drogi głównej w wiosce.

Mieszkanie ma ogromny potencjał, możliwość aranżacji według własnych upodobań i potrzeb.
Obok budynku płynie potok górski, za budynkiem są tereny spacerowe z ładnymi widokami.
Bardzo blisko do głównych szlaków turystycznych w Górach Sowich.

Odpowiednie na mieszkanie wypadowe
Cena do negocjacji.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!


DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ Z RENOMAHOME
- prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu mieszkania,
- gwarantujemy opiekę prawną,
- zapewniamy konsultację z doradcą kredytowym
- ZYSKUJESZ także atrakcyjne zniżki na wykończenie mieszkania aż - 20%.
Nie czekaj! Dzwoń.
Zapraszam na prezentację
emucha@renomahome.pl tel. 883 332 730

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu