powrót do wyników wyszukiwania

Legnica

numer oferty: 61808/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
390 000 PLN 6 577,84 PLN za m2
Powierzchnia
59,29 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Leszek Figurski

 • 883334758

 • lfigurski@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
390 000 PLN
Cena za m2
6 577,84 PLN
Powierzchnia
59,29 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
4
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2012
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Dostępne od
2022-09-29
Numer oferty
61808/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,29 m2 zlokalizowane przy ul. Poznańskiej na I piętrze w bloku z 2012 roku.

Mieszkanie jest w pełni umeblowane (zgodnie z załączonymi zdjęciami) wraz ze sprzętem RTV ORAZ AGD tj. Pralka lodówka piekarnik płyta grzewcza telewizory 70’, 60, 50’ znajdujące się w każdym z pokoi, meblami typu premium. Łazienka jest po generalnym remoncie w miesiącu sierpień, całościowo mieszkanie odmalowane zamieszkane przez osoby NIE PALĄCE co jest atutem. W łazience znajduje się ogrzewanie podłogowe wraz z grzejnikiem co jest znaczącym źródłem ciepła dla całego mieszkania. W rozliczeniu rocznym koszt ogrzewania pokrywające się z równowartością czynszu.

W roku 2012 mieszkanie zostało przekazane przez developera.
Czysta klatka własna piwnica, zamykana wózkownia oraz suszarnia. Mieszkanie w całej swej okazałości wykorzystuje i uwydatnia swoje 59,29 m2 gdyż jest wysokie i przestrzenne, wraz z balkonem typu Francuskim znajduje się na pierwszym piętrze w spokojnej okolicy.

Duży przyblokowym parking zapewnia komfort postoju. Przy bloku płac zabaw. Okolica bardzo spokojna i zielona.

Dla kupujących w gratisie dorzucamy działkę rekreacyjna własnościową ROD Miedzylesie w Rzeszotarach na przeciwko sklepu Dino 5 min od Twojego nowego mieszkania zachęcamy do kupna a na pewno zakochasz się w tym miejscu.


Balkon, piwnica, garaż/miejsce parkingowe
Mieszkanie do zamieszkania
Spółdzielcze własnościowe
Wyposażenie: telewizor, pralka, lodówka, piekarnik

Zapraszam na bezpłatną prezentację !
kontakt pod numerem tel: 883 334 758
Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości
- pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego
- 10 % zniżki na zakupy w BEL-POL
- braku opłaty za wycenę nieruchomości przy kredycie hipotecznym !

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba balkonów:1
 • Typ balkonów:Balkon francuski
 • Komórka:Tak
 • Piwnica:Tak
 • Ogród:Tak

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu