powrót do wyników wyszukiwania

Jedlina-Zdrój, Pokrzywianka

numer oferty: 28564/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
108 000 PLN 1 730,77 PLN za m2
Powierzchnia
62,40 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Marta Swoboda

  • 515938991

  • mswoboda@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
108 000 PLN
Cena za m2
1 730,77 PLN
Powierzchnia
62,40 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1880
Czynsz administracyjny
383 PLN
Numer oferty
28564/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Oferuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Jedlinie Zdroju, o powierzchni 62,40 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi , przedpokoju, kuchni, łazienki i garderoby . Na podłogach panele , ściany farba strukturalna . Ogrzewanie C.O węglowe , piec z 2015 roku znajduje się w piwnicy. Okna PCV wymienione.
Niski czynsz 383 zł ( w tym opłaty eksploatacyjne, fundusz remontowy i sprzątanie klatki schodowej. Klatka schodowa wyremontowana .
Teren wokół budynku jest ogrodzony wraz z miejscami parkingowymi.
Idealna lokalizacja w pięknej uzdrowiskowej miejscowości , w pobliżu szlaki turystyczne i rowerowe , oraz główny szlak na wieże widokową na Borowej . Niesamowite widoki , idealne mieszkanie z potencjałem dla miłośników gór ale nie tylko, również dla rodzin poszukujących spokojnego miejsca.

Zapraszam na prezentacje
mswoboda@renomahome.pl
Marta Swoboda 515938991

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu