powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 25433/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
529 001 PLN 8 343,86 PLN za m2
Powierzchnia
63,40 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Anna Wójcik

 • 883355717

 • awojcik@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
529 001 PLN
Cena za m2
8 343,86 PLN
Powierzchnia
63,40 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3
Liczba pięter
3
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1980
Czynsz administracyjny
700 PLN
Numer oferty
25433/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

BOREK 4 POKOJE ROZKŁAd!
Przedstawiam PAŃSTWU PIEKNE nowoczesne czteropokojowe (+osobna kuchnia) mieszkanie,
PEŁEN ROZKŁAD!
Mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy na Krzykach.

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze niedawno odświeżonego budynku (odmalowana elewacja, oraz klatki schodowe,)
Dodatkowym atutem mieszkania jest ekspozycja okien na trzy strony świata:


Mieszkanie po generalnym remoncie .
W skład wyposażenia mieszkania wchodzą miedzy innymi:

- meble kuchenne w zabudowie wraz ze sprzętem AGD wysokiej klasy (piekarnik, mikrofala, płyta indukcyjna, lodówka),

- w łazience prysznic hydromasażem,

- meble w całym mieszkaniu (w każdym pokoju rozkładane łóżka, biurko, szafa, komoda, dodatkowo w dwóch większych pokojach drewniane antresole, pod którymi wykonana została tzw. „cześć salonowa” w skład której wchodzą narożnik oraz stolik kawowy),

Do mieszkania dodatkowo przynależy duży balkon.Bezpośrednio od blokiem wyodrębniono teren na parking, do którego dojazd zamykany jest szlabanem i dostępny jest jedynie dla mieszkańców.Lokalizacja:

Mieszkanie zlokalizowane jest w cichej i spokojnej okolicy, jednak wciąż niedaleko centrum (zaledwie 3 km. do Dworca Głównego, 5 km. do Rynku, 2km. do Uniwersytetu Ekonomicznego).

LINK DO OFERT INNYCH AGENTA
http://renomahome.pl/anna-wojcik/?agentId=35529


-prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu mieszkania,
-gwarantujemy opiekę prawną,


Polecam i zapraszam na spotkanie oraz prezentację mieszkania !!!

Anna Wójcik
tel:883 355 717

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba balkonów:1
 • Piwnica:Tak
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu