powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 41726/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
624 999 PLN 9 796,22 PLN za m2
Powierzchnia
63,80 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Anna Wójcik

 • 883355717

 • awojcik@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
624 999 PLN
Cena za m2
9 796,22 PLN
Powierzchnia
63,80 m2
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2017
Czynsz administracyjny
540 PLN
Numer oferty
41726/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

LUX OLIMPIA PORT Piekne 61m2 3 pokoje GARAZ!
POLECAM w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe, jednostronne, o powierzchni 60,17 m2, na wysokim parterze, wraz z dwustanowiskowym miejscem w garażu, na osiedlu Olimpia Port we Wrocławiu - Swojszyce, realizowanego przez Archicom, z pięknym widokiem z balkonu. Do użytku zostało oddane w 2017 roku, a rok później wykończone wysokiej jakości materiałami.

Ściany są pomalowane farbą ceramiczną gwarantującą wysoką wytrzymałość oraz łatwość czyszczenia ciężkich zabrudzeń, na podłogach została położona dębowo sosnowa deska która jest ciepła i cicha, łazienka wykończona kaflami. Wyposażone jest również w zewnętrzne rolety na każdym z okien.

Kanapa i fotel widoczne na zdjęciach są wykonane z grubej skóry naturalnej, co daje idealny komfort wypoczynku.

Mieszkanie (60,17m2) składa się z:

- salon z kuchnią 25,2m2
- pokój 11,1m2
- pokój 9,6m2
- łazienka 5m2
- przedpokój 9,4 m2
- balkon 5m2

W skład sprzedawanego mieszkania wchodzi:

- lodówka
- zmywarka
- piekarnik
- płyta indykcyjna
- okap
- pralka
- 4 bardzo pojemne szafy
- otwierane łóżko z pojemnym schowkiem pod materacem
- oraz inne meble widoczne na zdjeciach

Do mieszkania przynależy dwu stanowiskowe miejsce postojowe w hali garażowej pod tym samym budynkiem (+ 30.000 zł - zakup obligatoryjny).

Na osiedlu do dyspozycji dla mieszkańców są bezpłatnie:

- siłownie zamknięte i te na świeżym powietrzu
- zamknięte boiska
- place zabaw
- klub mieszkańca
- wynajem kajaków
- na wjeździe do osiedla otwiera się Lidl (2020/2021)
- 20 min spacerem na wyspę Opatowicką
- tereny zielone
- ścieżki rowerowe
- w przyszłości linia tramwajowa ( pętla Swojczyce)

LINK DO OFERT INNYCH AGENTA
http://renomahome.pl/anna-wojcik/?agentId=35529
Polecam i zapraszam na spotkanie oraz prezentację mieszkania !!!

Anna Wójcik
tel:883 355 717

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba balkonów:1
 • :Klasyczny
 • Winda:Tak
 • Garaż/Miejsca parkingowe:Tak

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu