powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 25441/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
429 999 PLN 6 825,38 PLN za m2
Powierzchnia
63 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Anna Wójcik

 • 883355717

 • awojcik@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
429 999 PLN
Cena za m2
6 825,38 PLN
Powierzchnia
63 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4
Liczba pięter
10
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1985
Czynsz administracyjny
699 PLN
Numer oferty
25441/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

PIEKNEok. Sky TOWER 3 POKOJE 63m2 BALKON
Przedstawiam Panstwu komfortowo usytuowane, przesronne, rozkładowe, z potencjałem, 3 pokojowe (63,2m2) mieszkanie zaledwie 5 minut (2km) od samego centrum Wrocławia.

Mieszkanie położone na czwartym piętrze w dziesięcio piętrowym budownictwie.

Lokal składa się z trzech pokoi, jasnej kuchni, łazienki, toalety, przedpokoju, wiatrołapu, balkonu.

Mieszkanie przeszło generalny remont kilka lat temu. Została wtedy wymieniona instalacja elektryczna, wykonano przyłaczenia wody w miedzi, wymieniono okna.

W łazience znajduje się kabina prysznicowa, umywalka, pralka.

Kuchnia została wyposażona w lodówko-zamrażarkę, płytę gazową, okap.

Mieszkanie dwustronne, kuchnia posiada ekspozycję okien na zachód, reszta okien znajduje się od strony zielonego podwórka czyli południowego - wschodu.

Mieszkanie posiada czystą KW.

Każdy z lokali posiada swoje liczniki wody, prądu. Podłączone jest do miejskiego systemu ogrzewania.

Ulica Powstańców jest doskonale skomunikowana ze ścisłym centrum Wrocławia, dzięki autobusom i tramwajom. Bardzo dobre połączenie z autostradą A4 maksymalnie ułatwia wyjazd z miasta.

Dzielnica Krzyki posiada wiele dobrych placówek edukacyjnych, handlowych. Wokół osiedla jest wiele terenów zielonych min.: park Andersa.

Budynek, w którym znajduje się lokal, oddano do użytku w latch 1985. Została przeprowadzona termoizaolacja budynku. Wokół budynku istnieje możliwość bezproblemowego zaparkowania auta, dzieki wyodrębnionemu parkingowi dla mieszkańców budynku. Mieszkanie jest idealne pod inwestycję. Dobra komunikacja z miastem, w okolicy Uniwersytet Ekonomiczny, wiele biurowców.

LINK DO OFERT INNYCH AGENTA
http://renomahome.pl/anna-wojcik/?agentId=35529
Polecam i zapraszam na spotkanie oraz prezentację mieszkania !!!

Anna Wójcik
tel:883 355 717

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba balkonów:1
 • Typ balkonów:Klasyczny
 • Winda:Tak
 • Piwnica:Tak
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu