powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław, Pilczyce

numer oferty: 29829/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
460 000 PLN 7 301,59 PLN za m2
Powierzchnia
63 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Adam Dziubiński

 • 883334758

 • adziubinski@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
460 000 PLN
Cena za m2
7 301,59 PLN
Powierzchnia
63 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Liczba pięter
10
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1981
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
800 PLN
Numer oferty
29829/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Szanowni Państwo,
Na sprzedaż w pełni rozkładowe, przestronne mieszkanie znajdujące się przy ulicy Lotniczej na Pilczycach/Fabryczna.
Mieszkanie jest w pełni wyposażone, ma powierzchnię 63 m2 i w jego skład wchodzą:
- 3 niezależne pokoje
- oddzielna, jasna kuchnia
- łazienka
- osobna toaleta
- przedpokój
- przestronny balkon
Do mieszkania przynależy piwnica. Do dyspozycji mieszkańców miejsca parkingowe oddzielone od dojazdowej ulicy szlabanem. Wszystkie media miejskie.
Blok posiada dwie odrestaurowane windy. Położony jest w zacisznej okolicy, wśród zieleni oraz wspaniale zagospodarowanej przestrzeni przy Pilczyckim Stawie. Zaledwie 50 metrów od lasu, 200 metrów od pętli tramwajowej. W pobliżu stadion z terenami rekreacyjnymi oraz kompleks boisk dla dzieci i kortów tenisowych. Wspaniałe tereny do spacerowania. 1,5 km od pętli autostradowej - szybka możliwość wydostania się z miasta bez korków. W odległości 300 metrów od budynku znajduje się szkoła podstawowa oraz przedszkole, dojście do niej nie wymaga przechodzenia przez ulicę.
Zapraszam na bezpłatną prezentację

Adam Dziubiński
(I speak english as well)
tel. 883 334 758
https://renomahome.pl/adam-dziubinski/?agentId=47546

-prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu mieszkania,
-gwarantujemy opiekę prawną,
-zapewniamy konsultację z doradcą kredytowym,
-konkurencyjne stawki u notariusza,

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba balkonów:1
 • :Klasyczny
 • Winda:Tak
 • Piwnica:Tak
 • Kierunek okien w pokojach:Zachód, Północ

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu