powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 58440/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
669 999 PLN 9 911,23 PLN za m2
Powierzchnia
67,60 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Mateusz Janicki

 • 883332729

 • mjanicki@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
669 999 PLN
Cena za m2
9 911,23 PLN
Powierzchnia
67,60 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2012
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
550 PLN
Numer oferty
58440/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

KRZYKI 3 POKOJE 68m2 WINDA 2012r GARAz piwnica!
POLECAm sprzedania mam piękne mieszczanie o powietrzni 67m2 znajdujące się w cichej okolicy na osiedlu Maestro.
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m², 1 piętro w 3-piętrowym bloku z windą z 2012 roku
Wrocław, Jagodno, ul. Antonia Vivaldiego
Balkon, piwnica, garaż/miejsce parkingowe, aneks kuchenny


Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą.

Na osiedlu oraz w jego bezpośredniej lokalizacji znajdują się

- przychodnia NFZ,

- gabinet stomatologiczny,

- gabinet kosmetyczny,

- apteka,

- sklep osiedlowy

- żłobki i przedszkola

- Biedronka

- Rossmann

- sklepy z pieczywem i wędlinami,

- restauracje, foodtruck'i

- fryzjer

- szkoła podstawowa

- przystanki autobusowe - bezpośrednie połączenie do Galerii Dominikańskiej oraz na plac Grunwaldzki i Zoo.

- stacja PKP Iwiny w odległości 5 min pieszo

- stacja rowerowa

- liczne ścieżki rowerowe

Mieszkanie jest przestronne i wygodne z bardzo komfortowym rozkładem wyposażone w klimatyzację. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze w budynku z windą. Jest ono dwustronne, z widokiem na piękny zielony płac zabaw do którego można dostać się szybko i bezpiecznie bez konieczności przechodzenia przez parking lub ulicę. Zaletą mieszkania są piękne widoki na zieleń.
Mieszkanie składa się zL

- dwóch sypialni

- salonu z jadalnią i aneksem kuchennym

- łazienki

- dodatkowego pomieszczenia - my zaaranżowaliśmy je na pomieszczenie gospodarcze, ale może być również pokojem biurowym lub dodatkową łazienką.

Mieszkanie jasne, przestronne, nie słychać sąsiadów :). Dodatkowo w cenie mieszkania jest miejsce w parkingu podziemnym oraz komórka lokatorska o powierzchni 3m2.


Czynsz wynosi 550 zł ( 2 dorosłych i 2 dzieci )
Zapraszam
Anna Wójcik
883 355 717

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba balkonów:1
 • Typ balkonów:Klasyczny
 • Winda:Tak
 • Piwnica:Tak
 • Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu