powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław, Wojszyce

numer oferty: 57258/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
799 000 PLN 11 731,02 PLN za m2
Powierzchnia
68,11 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Magdalena Gdula

 • 515309089

 • mgdula@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
799 000 PLN
Cena za m2
11 731,02 PLN
Powierzchnia
68,11 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
960 PLN
Numer oferty
57258/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Magdalena Gdula
515 309 089
RENOMAHOME Nieruchomości


Opis nieruchomości:

Na sprzedaż 3- pokojowe rozkładowe mieszkanie - zlokalizowane na wysokim parterze w budynku 4 piętrowym, znajdującym się przy ulicy Klasztornej wykończone w wysokim standardzie.


Mieszkanie gotowe do zamieszkania - (2 pokoje + salon z aneksem kuchennym, łazienka + pralnia) z 30 metrowym tarasem - na wysokim parterze + garaż w hali garażowej pod blokiem i komórką lokatorska przy miejscu postojowym.


Mieszkanie składa się z:

- salonu połączonego z aneksem kuchennym

- sypialni

- pokoju dla dziecka/ do pracy

- łazienki z wanną z parawanem i deszczownicą.

- pomieszczenia gospodarczego/pralni.

- przedpokoju

- tarasu

Mieszkanie jest "dwustronne", ekspozycja okien z sypialni na wschód (ulica Smardzewska), okna z salonu wychodzą na taras z którego jest widok na wewnętrzny dziedziniec osiedla/ plac zabaw.

OGRZEWANIE z kotłowni wspólnoty.


Czynsz administracyjny 960zł
CENA : 799 000 zł

KONTAKT BEZPOŚREDNI DO OSOBY PROWADZĄCEJ OFERTĘ / 515 309 089

@ - mail / mgdula@renomahome.pl

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba tarasów:1
 • Winda:Tak
 • Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
 • Cena za garaż:30 000 PLN
 • Odl. od centrum miasta [km]:6
 • Dostępne w okolicy:Szkoła, Przedszkole, Plac zabaw, Centrum handlowe
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi:Utwardzona
 • Komunikacja:Autobus
 • Widok na:Inne budynki, Park/skwer
 • Kierunek okien w pokojach:Zachód, Wschód

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu