powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław, Sołtysowice

numer oferty: 42009/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
745 000 PLN 10 522,60 PLN za m2
Powierzchnia
70,80 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
1

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Jolanta Pruszyńska

 • 515309089

 • jpruszynska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
745 000 PLN
Cena za m2
10 522,60 PLN
Powierzchnia
70,80 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
1
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1930
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Numer oferty
42009/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

ZIELEŃ, CISZA, SPOKÓJ 70m2 +Ogród
Śliczne mieszkanie dwupoziomowe w domu dwurodzinnym (piętro plus poddasze), w zielonej, cichej okolicy.
Dom z roku 1930. Do mieszkania przynależy działka o powierzchni 700m2, oraz piwnica ( dwa pomieszczenia po około 10m2 każde. W jednym obecnie jest pralnia )
Mieszkanie po kapitalnym remoncie w roku 2019. Wymienione instalacje, nowy piec dwufunkcyjny Vailant.

Na pierwszym poziomie:
- Salon z otwartym przejściem do kuchni
- Łazienka ( wanna )
- Sypialnia
- Pokój (obecnie przeznaczony na garderobę )
- duży hol

Poddasze:
- Dwa pokoje
- Mały hol z szafą w zabudowie

W 2015 roku wymieniony został dach ( dachówka karpiówka) i postawione nowe kominy ( cegła klinkierowa)

Wszystkie media: woda, prąd, gaz, kanalizacja.
Telewizja satelitarna Cyfra, Internet światłowód Orange

W akcie notarialnym mieszkanie ma wpisane 54m2 ponieważ nie został tam uwzględniony strych. Po wymianie dachu i adaptacji na pokoje nie zostało to przekształcone. Jeżeli ktoś będzie chciał uwzględnić ten metraż w akcie notarialnym, będzie musiał przekształcić.
Pierwszy poziom po podłodze ma około 70m2 jednak są delikatne skosy stąd przepisowo licząc 54m2.

Bardzo cicha i spokojna okolica. W pobliżu piękny park, szkoła, przedszkole.
Do centrum handlowego Korona około 2 km.

Serdecznie zapraszam,
Jolanta Pruszyńska
RENOMAHOME
TEL: 515 309 089

DODATKOWE INFORMACJE
 • Komórka:Tak
 • Piwnica:Tak
 • Ogród:Tak
 • Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
 • Teren ogrodzony:Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]:6.5
 • Dostępne w okolicy:Żłobek, Restauracja, Przedszkole, Las, Centrum handlowe, Plac zabaw, Komenda policji, Uczelnia, Szkoła, Apteka, Park, Przychodnia lekarska, Sklep
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi:Cicha
 • Komunikacja:Kolej, Autobus
 • Widok na:Park/skwer, Las, Pola

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu