powrót do wyników wyszukiwania

Duszniki-Zdrój

numer oferty: 65162/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
699 000 PLN 9 985,71 PLN za m2
Powierzchnia
70 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Izabela Doradca

 • 733988091

 • iurbanska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
699 000 PLN
Cena za m2
9 985,71 PLN
Powierzchnia
70 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1930
Numer oferty
65162/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone na parterze kamienicy w spokojnej i malowniczej części Dusznik-Zdrój, z widokiem na Dworek Chopina, Pijalnię Wód Mineralnych.
W skład mieszkania wchodzi:
- Salon
- Kuchnia
- Łazienka
- Dwa Pokoje
- Przedpokój
- Garderoba (możliwość zaadoptowania na małą sypialnię)
- Do mieszkania przynależ wydzielona część strychu na wyłączny użytek właścicieli, zamykana na klucz oraz teren zielony do własnej aranżacji na ogródek, dodatkowy parking, miejsce użytkowe,
- Dostępne miejsca parkingowe na 3,4 samochody

Mieszkanie przestronne, funkcjonalne, ciepłe, dobrze nasłonecznione, centralne ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym oraz kominkiem z system rozprowadzenia ciepłego powietrza. Okna PCV z roletami, drzwi antywłamaniowe z potrójnym zamkiem z matowym przeszkleniem.
z niezależnym wejściem z podwórka. Podłoga w pokojach i salonie wyłożona deskami bambusowymi, pozostała część kafelkami. W kuchni i części korytarza ogrzewanie podłogowe.

Mieszkanie gotowe do zamieszkania, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Istnieje możliwość podzielenia na dwa mniejsze pod inwestycję, turystykę, najem. Budynek wpisany do rejestru zabytków - brak obowiązku posiadania świadectwa energetycznego, obiekt monitorowany.

Współpraca z RenomaHome to gwarancja:

- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
- pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości,
- otrzymania atrakcyjnych zniżek na materiały wykończeniowe aż do 20%.

Zapraszam na prezentację tel. 733988091

DODATKOWE INFORMACJE
 • Garaż/Miejsca parkingowe:Tak

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu