powrót do wyników wyszukiwania

Świdnica

numer oferty: 42909/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
360 000 PLN 5 000 PLN za m2
Powierzchnia
72 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Kinga Jusiewicz

 • 515308796

 • kjusiewicz@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
360 000 PLN
Cena za m2
5 000 PLN
Powierzchnia
72 m2
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
3
Typ kuchni
W zabudowie
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1940
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
290 PLN
Numer oferty
42909/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przedstawiamy mieszkanie, w którym dominują elementy w stylu glamour oraz art deco. Pomieszczenia zostały optycznie poszerzone dzięki zastosowaniu powierzchni lustrzanych. Przytulności dodają ściany w delikatnym odcieniu kardamonu, drewniana podłoga w naturalnym kolorze dębowego drewna, welurowe obicia mebli oraz miękkie i puszyste dywany czy subtelne akcenty złota obecne w oprawach oświetleniowych i detalach mebli dodają kompozycji, szyku i elegancji.

Okna w kolorze złotego dębu z granitowymi parapetami wpuszczają wiele światła . W oknach zamontowane są elektryczne rolety zewnętrzne. Do pokojów i łazienki prowadzą szklane drzwi. Tam na ścianach nad wanną z koloroterapią znajdują się kafle z kolekcji Macieja Zienia. Oryginalne włoskie kafle w kuchni i jadalni dopełniają uroku. Przestronne szafy w zabudowie w salonie i sypialni pomieszczą mnóstwo rzeczy.

Mieszkanie znajduje się w wyremontowanej kamienicy z pocz. XX wieku.

Na powierzchnię 72m2 składają się
-przestronny salon
-sypialnia
-kuchnia
-jadalnia
-łazienka i wc
Na czynsz w wysokości 290zł składa się opłata za fundusz remontowy, wodę, śmieci. Dom ogrzewany jest gazem, piec znajduje się w kotłowni w piwnicy. Za domem znajduje się przyjemne patio do wspólnego użytkowania przez mieszkańców.

Zapraszam na bezpłatna prezentację, kontakt pod numerem 515 308 796 lub mail: kjusiewicz[at]renomahome.pl

Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
- bezpłatnej pomocy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego lub gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości wraz z przepisaniem liczników.
Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A.
Dodatkowo w naszym biurze jest Punkt Tauronu. U nas przepiszesz dotychczasową umowę.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Piwnica:Tak
 • Ogród:Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]:1
 • Dostępne w okolicy:Kościół, Basen, Park, Centrum handlowe, Szkoła
 • Widok na:Panorama miasta

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu