powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław-Fabryczna

numer oferty: 58190/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
595 000 PLN 7 933,33 PLN za m2
Powierzchnia
75 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Piotr Hasikowski

 • 883355715

 • phasikowski@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
595 000 PLN
Cena za m2
7 933,33 PLN
Powierzchnia
75 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2003
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
680 PLN
Numer oferty
58190/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

OKAZJA MUchobór 75m2 3 POKOJE 2 POZIOMY 2003!
POLECAM dwupiętrowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim przy ul. Marka Hłaski. Bardzo dobra lokalizacja.
Mieszkanie dwupoziomowe bardzo wygodne.
POLECAM na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75,10 m²
3 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 2003 roku
ul., Marka Hłaski
Balkon, piwnica, aneks kuchenny
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
Odrębna własność z księgą wieczystą
Wyposażenie: internet, pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka

Na Parterze przedpokój, łazienka z wc, duży salon z aneksem kuchennym, balkon.
W salonie duża szafa przesuwna, w kuchni lodówka, zmywarka, kuchenka, piekarnik.
W łazience pralka.
Pod schodami dużo skrytek / szafek.

Na piętrze niewielki przedpokój z garderobą, dwa pokoje, aktualne jeden jako sypialnia, drugi jako pokój dziecięcy, łazienka.
W sypialni szafa przesuwna, w pokoju dziecięcym szafa. Łazienka z wanną i toaletą.

Możliwość przedzielenia salonu i wyodrębnienia odrębnego pokoju.

Zapraszam Anna Wójcik Renomahome
883 355 717

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba balkonów:1
 • Typ balkonów:Klasyczny
 • Piwnica:Tak
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu