powrót do wyników wyszukiwania

Świdnica

numer oferty: 62774/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
409 000 PLN 5 177,22 PLN za m2
Powierzchnia
79 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Kinga Jusiewicz

 • 515308796

 • kjusiewicz@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
409 000 PLN
Cena za m2
5 177,22 PLN
Powierzchnia
79 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Otwarta
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1960
Stan nieruchomości
Idealny
Czynsz administracyjny
200 PLN
Numer oferty
62774/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż mieszkanie w trzypiętrowym budynku z cegły.
Nieruchomość o powierzchni 78,8 m2, usytuowana jest na drugim piętrze. Składa się z trzech pokoi, salonu z aneksem kuchennym, dużej łazienki z WC oraz przedpokoju. Okna wychodzą na trzy strony świata.
W mieszkaniu przeprowadzono gruntowny remont- nowa instalacja elektryczna, gazowa i wodno-kanalizacyjna. Na ścianach gładzie, podwieszony sufit, na podłogach panele i kafle. Na wyposażeniu kuchnia (bez AGD) gotowa pod zabudowę (kuchenka, piekarnik, zmywarka). Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ponad 20m2 oraz udział w strychu, na podwórku pod budynkiem są wydzielone miejsca parkingowe. Parking jest ogrodzony i zamknięty bramą na pilota. Ciekawa lokalizacja, w pobliżu galeria, szkoła, przychodnia zdrowia, blisko rzeka i liczne ścieżki rowerowe.
Czynsz ok.200zł ( w tym fundusz remontowy, koszty zarządu, śmieci, zaliczka na wodę).

Cena 410 000 zł

Zapraszam na bezpłatna prezentację, kontakt pod numerem 515 308 796 lub mail: kjusiewicz[at]renomahome.pl

Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
- bezpłatnej pomocy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego lub gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości.
Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A.

Prezentacja ofert lub udostępnienie danych adresowych jedynie po zawarciu umowy pośrednictwa.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Piwnica:Tak
 • Teren ogrodzony:Tak

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.