powrót do wyników wyszukiwania

Lądek-Zdrój

numer oferty: 59179/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
229 000 PLN 2 809,47 PLN za m2
Powierzchnia
81,51 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Katarzyna Zielińska

 • 883355713

 • kzielinska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
229 000 PLN
Cena za m2
2 809,47 PLN
Powierzchnia
81,51 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Do kapitalnego remontu
Czynsz administracyjny
900 PLN
Dostępne od
2022-09-09
Numer oferty
59179/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na III piętrze w wyremontowanej kamienicy, położone w odległości ok. 250 m od rynku, o łącznej powierzchni 80,51 m2. Mieszkanie wymaga remontu i daje dużo możliwości własnej aranżacji.

Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc, oraz pomieszczeń przynależnych - 1 pokoju znajdującego się na wprost mieszkania oraz piwnicy. Do użytku wspólnego strych. Miejsce parkingowe tylko i wyłącznie dla mieszkańców kamienicy w podwórku lub bezpośrednio na ulicy przed posesją. Obecnie ogrzewanie CO na piec kaflowy.
Budynek zarządzany przez dbającą Wspólnotę Mieszkaniową.

Istnieją różne warianty inwestycyjno-biznesowe : dla własnych celów mieszkaniowych, pod wynajem krótko lub długoterminowy.

Atutem mieszkania jest cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie lądeckiego klimatycznego rynku.
Ze względu na lokalizację nieruchomość idealna pod inwestycję. Dogodna lokalizacja i wszystko w zasięgu ręki: sklepy, kawiarnie, restauracje, piekarnia, bank, apteka, przychodnia, 20 minut spacerem do Parku Zdrojowego ( 1,4 km ).

Lądek Zdrój to miasteczko ze swoją kameralną atmosferą i spokojnym tempem życia, to najstarszy kurort wodoleczniczy na ziemiach polskich. Uzdrowisko zachwyca pięknym parkiem, bogatą szatą roślinną, barokowymi i renesansowymi kamieniczkami oraz sanatoriami.
Przyjemne uzdrowisko, łagodny klimat oraz bogate źródła mineralne oraz bliskość górskich szlaków turystycznych, sprawia że ta miejscowość postrzegana jest jako atrakcyjne i renomowane uzdrowisko.


DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ Z RENOMAHOME
- prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu mieszkania,
- gwarantujemy opiekę prawną,
- zapewniamy konsultację z doradcą kredytowym

Nie czekaj! Dzwoń.
Zapraszam na prezentację
Marzena Bernadowska-Błaszczyk
tel. 883-355-710
Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Piwnica:Tak
 • Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
 • Liczba miejsc parkingowych naziemnych:1
 • Odl. od centrum miasta [km]:0.3
 • Dostępne w okolicy:Restauracja, Przedszkole, Szkoła, Sklep, Przychodnia lekarska, Bank, Apteka, Bar, Kościół, Plac zabaw, Zabudowa niska
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi:Lokalna
 • Komunikacja:PKS, Bus
 • Widok na:Inne budynki, Park/skwer

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.