powrót do wyników wyszukiwania

Strzelin

numer oferty: 61637/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
560 000 PLN 6 746,99 PLN za m2
Powierzchnia
83 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
Parter

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Marcin Suchara

 • 515308671

 • msuchara@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
560 000 PLN
Cena za m2
6 746,99 PLN
Powierzchnia
83 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1950
Stan nieruchomości
Idealny
Numer oferty
61637/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 83 m2.
Na zewnątrz piękny, duży ogród. Mieszkanie znajduje się przy ul. Piłsudskiego.
Nieruchomość mieści się na parterze w 1 piętrowym budynku. Do mieszkania przynależy również komórka, garaż, duża piwnica oraz strych. Wyposażenie -do ustalenia. Ogrzewanie gazowe, piec dwufunkcyjny w piwnicy, ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu (oprócz głównej sypialni, gdzie jest drewniana podłoga).

Mieszkanie doinwestowane o bardzo dobrych standardach. W poprzednim roku został ułożony nowy chodnik, wymieniono okna w piwnicach oraz na klatce schodowej. Wykonano również drenaż dookoła budynku, gruntownie odświeżono piwnicę. W pobliżu szkoły, przedszkole, przychodnia, stacja kolejowa, sklepy, urzędy, basen, boiska, park, lokale gastronomiczne oraz usługowe.

Mieszkanie składa się z :
Poziom 1
- salon -niski balkon z wejściem na ogród
- 3 sypialnie,
- kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój,

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ Z RENOMAHOME

- mamy ochronę ubezpieczeniową każdej prowadzonej przez nas transakcji w PZU. S.A.
- prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu nieruchomości,
- gwarantujemy opiekę prawną,
- zapewniamy konsultację z doradcą kredytowym
- ZYSKUJESZ także atrakcyjne zniżki na wykończenie mieszkania aż – 20%.

Nie czekaj! Dzwoń.
Tel. 515308671
Marcin Suchara

msuchara@renomahome.pl
Zapraszam na prezentację

Pozostałe oferty agenta: https://renomahome.pl/marcin-suchara/?agentId=56244

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba balkonów:1
 • Liczba tarasów:1
 • Komórka:Tak
 • Piwnica:Tak
 • Ogród:Tak
 • Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
 • Teren ogrodzony:Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]:1
 • Dostępne w okolicy:Szpital, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Kort tenisowy, Basen, Bank, Zabudowa niska, Bocznica kolejowa, Blacharnia, Bar, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw, Park, Przychodnia lekarska, Sklep, Żłobek, Bazarek, Apteka, Komenda policji, Lakiernia
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi:Cicha
 • Komunikacja:Kolej, PKS, Bus
 • Widok na:Podwórko, Park/skwer, Inne budynki
 • Kierunek okien w pokojach:Południe, Północ

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu