powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław, Rynek

numer oferty: 60360/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
944 999 PLN 11 249,99 PLN za m2
Powierzchnia
84 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
4

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Temuzin Tudev

 • 727910719

 • ttudev@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
944 999 PLN
Cena za m2
11 249,99 PLN
Powierzchnia
84 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Otwarta
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1990
Stan nieruchomości
Idealny
Czynsz administracyjny
899 PLN
Numer oferty
60360/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Opiekun oferty:
Temuzin Tudev
tel: +48 727 910 719

W sprzedaży 4 pokojowy dwupoziomowy apartament z otwartą kuchnią, o powierzchni 84,00m2 znajdujący się na ostatnich dwóch piętrach 4 kondygnacyjnego budynku z 1990 roku.

Mieszkanie mieści się w centrum Wrocławia na Starym Mieście.

Mieszkanie składa się z:
I POZIOM: salonu z otwartą kuchnią, 2 pokoi, łazienki
II POZIOM: 2 pokoi, łazienki

Z jednego z pokoi wyjście na balkon z widokiem na patio. Z salonu wyjście na drugi balkon z widokiem na panoramę miasta.

Widok z okien na park i fosę oraz pl. Jana Pawła II.

Potrójne szyby w oknach, wyciszone ściany, w dolnej łazience czteroosobowa wanna.

Ogrzewanie miejskie. W salonie bio-kominek.

Miesięczne koszty kształtują się na poziomie 900,00zł.

Pierwszy poziom mieszkania ma wysokość 260cm a drugi 270cm (to nie jest antresola).

Piwnica ma powierzchnię 4,00m2.

Miejsca postojowe znajdują się na podwórku obok budynku.

Jako biuro nieruchomości:
-przeprowadzamy pełny proces sprzedaży
-zapewniamy opiekę prawną
-oferujemy bezpłatną pomoc doradców kredytowych, aby uzyskać kredyt na preferencyjnych warunkach

Polecam i zapraszam do oglądania

Sprawdź moje pozostałe oferty:
renomahome.pl/temuzin-tudev/?agentId=59823

Temuzin Tudev
tel: +48 727 910 719
mail: ttudev@renomahome.pl


Współpraca z biurem Renomahome gwarantuje:
- opiekę nad przebiegiem transakcji;
- preferencyjne stawki taksy notarialnej;
- profesjonalne doradztwo kredytowe.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba balkonów:2
 • Typ balkonów:Klasyczny
 • Piwnica:Tak
 • Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi:Cicha
 • Komunikacja:Tramwaj, Autobus
 • Widok na:Podwórko, Park/skwer
 • Kierunek okien w pokojach:Zachód, Wschód

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu