powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 28691/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
567 000 PLN 6 670,59 PLN za m2
Powierzchnia
85 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

powiadomienia powiadomienia

  • 530899800

  • powiadomienia@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
567 000 PLN
Cena za m2
6 670,59 PLN
Powierzchnia
85 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rynek
Wtórny
Numer oferty
28691/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

OKAZJA !!! OŁTASZYN - 85 M - 567 000 zł

Powierzchnia mieszkania 85,6 m2.
Powierzchnia tarasów 35 m2.
Kameralne zamknięte osiedle „Ogrody Ołtaszyn”
Mieszkanie jest jasne i przestronne, okna wychodzą na trzy strony świata: płd., płn. i zach.

Na osiedlu znajdują się tylko 33 mieszkania, w klatce schodowej tylko 3 mieszkania.
Lokal mieści się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku.

Duży pokój z aneksem kuchennym ma 36,3m2. Kuchnia jest częściowo oddzielona od salonu. Oba pozostałe pokoje mają po 12,2m2. Przedpokój 15,8m2, a łazienka 9,1m2.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o wymiarach 4,5m2.

Mieszkanie jest wstępnie umeblowane np. pod wynajem. Jest pralka, lodówka piekarnik, płyta grzewcza. Jest duża szafa garderobiana. Z mebli są 2 kanapy rozkładane, łóżko sypialne, komody, szafy. Meble mogą zostać w mieszkaniu lub mogą zostać zabrane, kwestia do ustalenia.

Pełna własność, założona księga wieczysta.

Internet, telewizja z Netii, UPC itd. Ogrzewanie centralne, nowoczesna kotłownia w piwnicy.
W otoczeniu osiedla są łąki, tylko niska zabudowa oraz bardzo dużo zieleni.
Jeden z tarasów wychodzi na łąkę.
Dla osób ceniących komfort, ale także spokój i ciszę.

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z Węzłem Bielańskim i wyjazdem na autostradę A4.
W pobliżu na ul. Zwycięskiej jest bardzo dużo restauracji i kawiarni, sklep Żabka 400 m od mieszkania.


DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ Z RENOMAHOME❗️

- prowadzimy klientów oraz aktywnie uczestniczymy przez cały proces zakupu mieszkania
- gwarantujemy opiekę prawną
- zapewniamy bezpłatną konsultację z doradcą kredytowym


Kontakt:
Jarosław Kościelniak
tel. 883 355 719

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu