powrót do wyników wyszukiwania

Świdnica

numer oferty: 42908/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
319 000 PLN 3 709,30 PLN za m2
Powierzchnia
86 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Kinga Jusiewicz

 • 515308796

 • kjusiewicz@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
319 000 PLN
Cena za m2
3 709,30 PLN
Powierzchnia
86 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1930
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
215 PLN
Numer oferty
42908/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy Państwu piękne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze starej kamienicy w ścisłym centrum Świdnicy. Lokal o powierzchni 86m2 składa się z dużego salonu , kuchni z jadalnią, sypialni, przedpokoju i łazienki . Mieszkanie jasne i ciepłe, okna wychodzą na południe. Ogrzewanie i ciepła woda z dwufunkcyjnego pieca gazowego, miesięczny czynsz to jedynie 215 zł.
Do mieszkania przynależy piwnica oraz komórka lokatorska na półpiętrze, przy budynku jest też przypisane do lokalu miejsce parkingowe.
Wszystkie instalacje(woda, kanalizacja, elektryka, gaz) zostały wymienione w 2016r. Mieszkanie przeszło gruntowny remont , zamontowano centralne ogrzewanie, nowe okna, parapety, panele, drzwi wewnętrzne i wejściowe. Budynek od podwórka jest ocieplony i zrobiona jest elewacja. W planach wspólnoty jest również wykonanie elewacji głównej.

Kilka kroków do Rynku, blisko park, szkoły, sklepy, restauracje, kawiarnie. Mieszkanie ze względu na swoją lokalizację nadaje się także na biuro, gabinet, kancelarię.

Zapraszam na bezpośrednią prezentację.
Kinga Jusiewicz tel: 515 308 796 lub mail: kjusiewicz@renomahome.pl
Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
- pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości wraz z przepisaniem liczników,
- otrzymania atrakcyjnych zniżek na materiały wykończeniowe

DODATKOWE INFORMACJE
 • Piwnica:Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]:0.2
 • Widok na:Park/skwer, Inne budynki

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu