powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 56975/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
866 005 PLN 9 863,38 PLN za m2
Powierzchnia
87,80 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Anna Wójcik

 • 883355717

 • awojcik@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
866 005 PLN
Cena za m2
9 863,38 PLN
Powierzchnia
87,80 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2020
Numer oferty
56975/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

APARTAMENT 90m2 /4 pokoje PARKIN OŁTASZYN
POLECAM na sprzedaż ostatnie mieszkania OŁTASZYn NOWY APARTAMENTOWIEC! okolice ul. ZWYCIESKA

Aktualnie w sprzedaży pozostają A5. Wszystkie apartamenty mieszkalne są dwupoziomowe, położone na II i III kondygnacji budynku (posiadają antresolę). Nasze butikowe apartamenty mają urozmaiconą i funkcjonalną przestrzeń od 80 do 140 mkw. Do każdego apartamentu istnieje możliwość nabycia miejsca postojowego w garażu podziemnym typu „family”, przeznaczonych wyłącznie dla mieszkańców apartamentów.


Inwestycja obiektu butikowy i cechuje się wyszukaną architekturą oraz niespotykanym doborem materiałów wykończeniowych.
Obiekt będzie łączył w sobie funkcje usługowe, biurowe i mieszkaniowe. Na parterze budynku zostaną zlokalizowane lokale usługowe, na pierwszym piętrze przewidziane zostały biura, natomiast trzecia i czwarta kondygnacja budynku to 10 dwupoziomowych luksusowych apartamentów z antresolami o powierzchniach od 80-145 m2.
I POZIOM
Apartament składa się z salon z aneksem kuchennym 41m2
pokój , łazienka
II POZIOM antresola,
powierzchnia użytkowa 79,42mkw,
powierzchnia całkowita 105,25m2

Anna Wójcik
883 355 717

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba balkonów:1
 • Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
 • Cena za garaż:35 000 PLN
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu