powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław, Brochów

numer oferty: 43867/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
589 000 PLN 6 551 PLN za m2
Powierzchnia
89,91 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
0

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Paulina Łyś

 • 727910719

 • plys@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
589 000 PLN
Cena za m2
6 551 PLN
Powierzchnia
89,91 m2
Liczba pokoi
4
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Numer oferty
43867/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

INWESTYCJA! 4 KAWALERKI! OD ZARAZ!
Polecam na sprzedaż tzw. gotowiec inwestycyjny!

Mieszkanie zawiera w sobie 4 niezależne apartamenty! Każdy posiada swoją sypialnię, aneks kuchenny i łazienkę!
Mieszkanie dostępne od zaraz!


LOKALIZACJA :
- dzielnica : Brochów
- w pobliżu ul. Polna
- zielona okolica, liczne tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe i trasy spacerowe
- sprawna komunikacja : autobus , w pobliżu stacja PKP (Rynek 20 minut autobusem miejskim)
- pełna infrastruktura miejska - szkoła, przedszkole, szpital, sklepy, punkty usługowe

BROCHÓW :
Brochów to doskonale rozwijające się osiedle w południowej części Wrocławia (Krzyki), ma swoją stacje kolejową, sprawną komunikację autobusową, łatwy wylot do obwodnicy wschodniej. Ponadto szpital, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, Park Brochowski, wiele alejek na spacery no i zostanie otwarty nowy Aquapark 2021 r.

CAŁE MIESZKANIE :
- pełna własność
- KW
- metraż całkowity : 89,90m2
- parter
- zadbana kamienica

APARTAMENTY :
- apartamenty na jednej KW
- każdy zawiera antresolę, własną łazienkę i aneks kuchenny. Jasne, przestronne pomieszczenia, duże okna
- funkcjonalny układ i praktyczne rozwiązania każdego apartamentu zapewniają funkcjonowanie parze, a dzięki antresoli także możliwość
przenocowania gości
- metraże apartamentów :
* 23,69m2
* 21,1m2
* 15,33m2
* 21,46m2


STANDARD :
- apartamenty wykończone wysokiej jakości materiałami, zachowany ciekawy design, oryginalna cegła oraz stolarka !
- gotowe do zamieszkania


Renomahome to gwarancja :
- ochrony ubezpieczeniowej każdej prowadzonej przez nas transakcji w PZU. S.A.
- opieki prawnej , notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego
- bezpłatnej i sprawnej pomocy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu
- rzetelnego przekazania nieruchomości
- profesjonalnej obsługi przez doradców ds. nieruchomości


Zapraszam na spotkanie i prezentację :)
Paulina Łyś
727 910 719
Renomahome


Więcej ofert Agenta : https://renomahome.pl/paulina-lys/?agentId=50173&offset=0

DODATKOWE INFORMACJE
 • Dostępne w okolicy:Żłobek, Przedszkole, Gimnazjum, Park, Bazarek, Fitnes, Uczelnia, Sklep, Przychodnia lekarska, Komenda policji, Bank, Szpital, Rzeka, Szkoła, Apteka, Zabudowa niska
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi:Cicha
 • Komunikacja:Autobus, Kolej
 • Widok na:Podwórko, Inne budynki, Park/skwer

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu