powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław, os. Biskupin

numer oferty: 64597/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
1 420 000 PLN 15 604,40 PLN za m2
Powierzchnia
91 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Jacek Łaskawiec

  • 515309089

  • jlaskawiec@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
1 420 000 PLN
Cena za m2
15 604,40 PLN
Powierzchnia
91 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1
Liczba pięter
1
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1930
Numer oferty
64597/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Szanowani Państwo

Na sprzedaż, jedna z już z niewielu takich ofert na Biskupinie. Do sprzedaży połowa przedwojennej willi na Biskupinie w której skład wchodzi niezależne mieszkanie na 1 piętrze, połowa poddasza oraz pomieszczenia pomocnicze w piwnicy. Do wyłącznego korzystania jest usytuowany od strony południowej 330m2 ogród. Nieruchomość posiada odrębną księgę wieczystą i pozbawiona jest obciążeń hipotecznych.

Opis nieruchomości:

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 91m2, salon 22m2 z balkonem 10m2 od strony ogrodu/południa, sypialnie 17, 17 oraz 10m2, kuchnia 11m2, łazienka 5m2 oraz przedpokój 10m2. Strych o powierzchni 23m2, oraz 4 pomieszczenia w piwnicy o łącznej powierzchni 25m2.

Wyjątkowa lokalizacja, ulica Zaka, gwarantująca ciszę i spokój.

Polecam i zapraszam do kontaktu w sprawie prezentacji nieruchomości:

Jacek Łaskawiec
tel: +48 515 309 089
mail: jlaskawiec@renomahome.pl

Współpraca z RenomaHome to gwarancja:

- profesjonalnej obsługi przez doświadczonych doradców ds. nieruchomości,
- pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego – BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI!
- doradztwa w procesie negocjacji,
- rzetelnego przekazania nieruchomości.

Zapraszam!

DODATKOWE INFORMACJE