powrót do wyników wyszukiwania

Kłodzko

numer oferty: 63440/5239/OMS

Wyślij znajomemu

 
369 000 PLN 3 746,19 PLN za m2
Powierzchnia
98,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Angelika Korcz

 • 515309035

 • aglowacka@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
369 000 PLN
Cena za m2
3 746,19 PLN
Powierzchnia
98,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Do drobnego remontu
Czynsz administracyjny
170 PLN
Numer oferty
63440/5239/OMS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie tuż przy samym rynku w Kłodzku. Lokal mieszkalny mieści się na 3 piętrze w odrestaurowanej kamiennicy znajdujący się przy zabytkowej Twierdzy Kłodzkiej. Mieszkanie o pow. około 95 m2 w skład w którego wchodzą, dwa duże przestronne pokoje, widna - kuchnia i pomieszczenie gospodarcze z drewnianymi schodami prowadzącymi na strych (dożywotnia dzierżawa od wspólnoty), idealne na sypialnię z garderobą. Mieszkanie do własnej aranżacji, co daje możliwość uzyskania dodatkowych pokoi i innego układu pomieszczeń. W lokalu brak wc i łazienki, jednak duża powierzchnia mieszkania i fakt, że w budynku są poprowadzone piony kanalizacyjne daje możliwość przyłącza sanitariów do mieszkania. Okna PCV, ogrzewanie węglowe istnieje możliwość wykonania indywidualnego ogrzewania C.O np. gazowego. Mieszkanie suche, słoneczne, ciepłe, oryginalna poniemiecka drewniana stolarka drzwiowa. Nieruchomość usytuowana w odrestaurowanej kamiennicy położonej przy samym rynku z widokiem na Twierdzę Kłodzką.

Kamienica pod zarządem wspólnoty, nowa elewacja, wymienione pokrycie dachowe, odnowiona klatka schodowa. Brak zaciągniętych kredytów przez wspólnotę. Niski czynsz w kwocie 170 zł.

Atuty nieruchomości:
-prestiżowa lokalizacja,
-świetna dochodowa inwestycja pod wynajem, krótko i długoterminowy,
-niskie koszty utrzymania,
-brak dodatkowych opłat względem utrzymania budynku,
-parking bezpośredni przy budynku,
-wysokie przestronne mieszkanie dające wielu możliwości aranżacyjnych.

Współpraca z RenomaHome to gwarancja:

- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
- pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości wraz z przepisaniem liczników,
- otrzymania atrakcyjnych zniżek na materiały wykończeniowe aż do 20%.

Zapraszamy!
Kontakt pod numerem: 515 309 035 lub pod mailem: aglowacka@renomahome.pl

DODATKOWE INFORMACJE
 • Piwnica:Tak
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.