powrót do wyników wyszukiwania

Ząbkowice Śląskie

numer oferty: 1587/5239/OMW

Wyślij znajomemu

 
1 950 PLN 54,17 PLN za m2
Powierzchnia
36 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Angelika Głowacka

  • 515309035

  • aglowacka@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
1 950 PLN
Powierzchnia
36 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
4
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1970
Dostępne od
2022-06-20
Numer oferty
1587/5239/OMW
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Do wynajęcia mieszkanie po kapitalnym remoncie , doskonale zaaranżowane i wykończone. Powierzchniach :36 m2 składająca się z kuchni z nowoczesnymi meblami w zabudowie , lodówka No Frost z zamrażarką, zmywarka, piekarnik z funkcją mikrofalówki, płyta indukcyjna, okap zabudowany, niewidoczny. Salon z rozkładanym narożnikiem, stolik kawowy, nowoczesne meble z miejscem do pracy - biurko , wyjście na balkon typu loggia. Sypialnia z łóżkiem 140x200 cm (lub dwoma 70x200) wyposażonym w komfortowy materac. Dodatkowo duża szafa – garderoba. W łazience wygodna kabina natryskowa z bezpiecznego szkła, umywalka z szafką z 2 szufladami, pojemna szafka wisząca na kosmetyki, toaleta, energooszczędna pralka.W przedpokoju obszerna szafa garderobiana na garderobę i buty oraz pawlacz nad drzwiami wejściowymi.

Wysoki standard wyposażenia, nowoczesny wystrój zapewnią przyjemność z mieszkania i wizualnie powiększa mieszkanie. Dodatkowo mieszkanie wyposażone w sprzęt codziennego użytku : garnki , talerze , deska do prasowania , odkurzacz itp ,co minimalizuje koszty u przyszłego najemcy .

Mieszkanie mieści się na I piętrze w bloku na osiedlu XX lecia w Ząbkowicach Śląskich . Świętna lokalizacja , blisko szkoła podstawowa , sklepy , ośrodek zdrowi , przedszkole.

Preferowany okres wynajmu to min rok , jednak jest możliwość wynajmu krótko terminowego na innych warunkach .
Kwota wynajmu 1950 zł + czynsz ok 500 zł ( ogrzewanie, woda ) + media ( prąd , gaz) .

Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
- pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości wraz z przepisaniem liczników,
- otrzymania atrakcyjnych zniżek na materiały wykończeniowe aż do 20%.

Zapraszamy!
Kontakt pod numerem: 515 309 035 lub pod mailem: aglowacka@renomahome.pl

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu