powrót do wyników wyszukiwania

Lubin

numer oferty: 1589/5239/OMW

Wyślij znajomemu

 
1 500 PLN 40,38 PLN za m2
Powierzchnia
42,10 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Joanna Kusaj

 • 883355706

 • jkusaj@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
1 500 PLN
Powierzchnia
42,10 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Liczba pięter
10
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Idealny
Kaucja
2000
Dostępne od
2022-06-10
Numer oferty
1589/5239/OMW
OPIS NIERUCHOMOŚCI

W ofercie biura mieszkanie dostępne od ręki, znajdujące się na osiedlu Przylesie. Mieszkanie znajduje się na II piętrze budynku z windą. Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy ul. Wroniej, w sąsiedztwie liczne punkty usługowo-handlowe, oraz supermarkety.
Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wykończone z dużym smakiem i gustem. W pełni wyposażone, oraz umeblowane, gotowe do zamieszkania.
Łączne koszty najmu :
- odstępne 1500 zł - w zależności od warunków indywidualnych uzgodnień możliwa negocjacja
- czynsz do spółdzielni 590 zł - kalkulacja z zaliczką na wodę oraz odpady komunalne w przeliczeniu na parę/ wartość w zależności od liczy osób zamieszkujących lokal może ulec zmianie.
- gaz i prąd - dodatkowo według zużycia.
Kaucja zwrotna 2000 zł, mieszkanie ubezpieczone.
Przewidujemy rozważenie wynajmów krótkoterminowych, przy indywidualnym rozpatrzeniu warunków najmu. Więcej informacji udzielę telefonicznie 883355706.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba balkonów:1
 • Typ balkonów:Klasyczny
 • Winda:Tak
 • Piwnica:Tak
 • Telewizja kablowa:Tak
 • Dostępne w okolicy:Przedszkole, Restauracja, Szkoła, Plac zabaw, Sklep, Park
 • Droga dojazdowa:Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi:Osiedlowa
 • Widok na:Park/skwer, Podwórko
 • Kierunek okien w pokojach:Zachód, Wschód

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu