powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 714/5239/OMW

Wyślij znajomemu

 
2 000 PLN 38,46 PLN za m2
Powierzchnia
52 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Wioletta Tylikowska

 • 530899800

 • wtylikowska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
2 000 PLN
Powierzchnia
52 m2
Liczba pokoi
2
Liczba pięter
4
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2002
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Kaucja
2000
Numer oferty
714/5239/OMW
OPIS NIERUCHOMOŚCI

do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, tarasem i garażem, położone, na parterze niskiego budynku znajdującego się przy ul. Cukrowej do wynajęcia
Mieszkanie z pięknym tarasem ok.10 m 2, kompletnie umeblowane i wyposażone.

W skład mieszkania wchodzą:
• dwa pokoje: salon o pow. około 21 m² i sypialnia o pow. około 10m²
• aneks kuchenny Z OKNEM z meblami w zabudowie, ze sprzętem AGD
• garderoba
• łazienka z wanną razem z wc,
• Taras około 7 m².
Miejsce postojowe w garażu podziemnym

Okolica z pełną infrastrukturą handlowo-usługową.
Miejsce świetnie skomunikowane.Dwie pętle tramwajowe (tramwaje 7 i 17 tylko 7 minuty piechotą), autobusy, autostrady AOW i A4.
W pobliżu znajduje się Park Kleciński i Park Południowy , żłobki, przedszkola, szkoły, przychodnia, centrum handlowe Bielany Wrocławskie.


Koszty najmu: 2000 zł plus czynsz ok. 400 zł (w tym media rozliczane wg zużycia) plus prąd.
Wymagana jednomiesięczna kaucja.

Mieszkanie wolne od zaraz.


Zapraszam na prezentację.
Wioletta Tylikowska
tel.530899800

DODATKOWE INFORMACJE
 • Teren ogrodzony:Tak
 • Kierunek okien w pokojach:Zachód
 • Przystosowane dla niepełnosprawnych:Tak

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu