powrót do wyników wyszukiwania

Wrocław

numer oferty: 1045/5239/OMW

Wyślij znajomemu

 
2 090 PLN 40,19 PLN za m2
Powierzchnia
52 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Anna Wójcik

 • 883355717

 • awojcik@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
2 090 PLN
Powierzchnia
52 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
5
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2014
Numer oferty
1045/5239/OMW
OPIS NIERUCHOMOŚCI

APARTAMENt PRZYJAŹNI Krzyki 2 POKOJE 50m2
Mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji, położone na zamkniętym osiedlu - Rezydencji Parkowej.


Usytuowane na trzecim piętrze z windą.BLOK Z WINDA!

Na mieszkanie składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz balkon.

Mieszkanie o bardzo dobrym wysokim standardzie, w pełni umeblowane.

Pokoje wyposażone w szafy, komody, łóżka, biurka i krzesła.

Kuchnia w zabudowie ze sprzętem AGD - piekarnik, płyta elektryczna dodatkowo lodówka, mikrofalówka, czajnik, stół z krzesłami, zastawa.

Łazienka z wanną, szafką z umywalką, pralką i toaletą.

Parkowanie na zamkniętym terenie, wjazd bramą zamykaną zdalnie na pilota.

Powierzchnia: 49m2

Najem: 2100zł + czynsz 460zł ( przy jednej osobie)+ woda i prąd wg zużycia.

Wymagana kaucja zwrotna: 1 miesięczny koszt najmu.

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Dobre połączenie komunikacyjne z każdym punktem miasta,

tramwaj linii 7, 17 autobusy 107, 133, 552, 882,892, D.

W sąsiedztwie żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, sklep Żabka, Auto-serwis, , hostel.

Dogodny i szybki dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i autostrady A2.

LINK DO OFERT INNYCH AGENTA
http://renomahome.pl/anna-wojcik/?agentId=35529,


Anna Wójcik
tel:883 355 717

DODATKOWE INFORMACJE
 • Liczba balkonów:1

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu