101M2/DO REMONTU/ DUZE MOZLIWOSCI

Jelenia Góra Polska Mieszkanie Sprzedaż Numer oferty: 702767
Cena 430 000 PLN
Cena za m² 4 236 PLN/m²
Powierzchnia 101.5 m²
Liczba pokoi 3
Rok budowy 1900
Piętro 0

Na sprzedaż mieszkanie 101,5 m² | parter | Śródmieście Jeleniej Góry | idealne na kancelarię lub biuro

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 101,5 m², usytuowane na parterze kamienicy w samym Śródmieściu Jeleniej Góry. Dzięki dużemu metrażowi, funkcjonalnemu układowi oraz lokalizacji w pobliżu sądów, nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako miejsce do zamieszkania, jak i pod działalność biurową lub kancelarię.

Lokal posiada ogromny potencjał aranżacyjny i daje możliwość dostosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb przyszłego właściciela.

Układ mieszkania:

  • 3 przestronne pokoje
  • kuchnia
  • łazienka
  • przedpokój

Dodatkowe pomieszczenia i atuty:

  • powierzchnia 101,5 m²
  • parter – wygodne wejście i łatwy dostęp
  • piwnica
  • pełna własność
  • przestronne wnętrza z dużym potencjałem aranżacyjnym
  • idealne pod działalność gospodarczą

Informacje techniczne:

  • ogrzewanie piecami kaflowymi
  • czynsz ok. 500 zł/miesiąc

Lokalizacja:

  • Śródmieście Jeleniej Góry
  • w pobliżu sądy
  • doskonała lokalizacja pod kancelarię, biuro lub gabinet
  • blisko urzędy, sklepy, punkty usługowe i komunikacja miejska

Idealne również pod:

  • kancelarię prawną lub notarialną
  • biuro rachunkowe
  • gabinety specjalistyczne
  • pracownię 

To nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, która dzięki lokalizacji i metrażowi może pełnić wiele funkcji.

❤️ Kupując tę nieruchomość pomagasz