3 pokoje | 63 m² | balkon | winda | Park Tołpy

Wrocław Polska Mieszkanie Sprzedaż Numer oferty: 339605
Cena 679 000 PLN
Cena za m² 10 778 PLN/m²
Powierzchnia 63 m²
Liczba pokoi 3
Rok budowy 1991
Piętro 3

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 3. piętrze w budynku z nową windą, w rejonie ul. Sienkiewicza / Placu Grunwaldzkiego (Ołbin).

Największe atuty:
-świetna lokalizacja – blisko centrum, uczelni i komunikacji
-Park Tołpy 2 minuty na pieszo
-mieszkanie dwustronne – jasne i dobrze doświetlone
– duży balkon od spokojniejszej strony-podwórka
ogrzewanie miejskie
-budynek z nową windą i wyremontowaną klatką

-mieszkanie do odświeżenia lub remontu
-duży potencjał aranżacyjny – możliwość dopasowania do własnych potrzeb

Lokalizacja:
-ul. Sienkiewicza / okolice Placu Grunwaldzkiego
-szybki dojazd do Rynku
-w pobliżu uczelnie, szkoły, sklepy, restauracje
-tereny zielone i rekreacyjne w bezpośrednim sąsiedztwie

Cena do negocjacji.
Pierwsze zdjęcie to propozycja aranżacji, reszta przedstawia stan faktyczny.

Zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację.
Z przyjemnością pokażę Wam to mieszkanie i odpowiem na pytania.

Patrycja Kominek
Doradca ds. nieruchomości
883355719
Współpraca z biurem Renomahome gwarantuje:
– opiekę nad przebiegiem transakcji;
– preferencyjne stawki taks notarialnej;
– profesjonalne doradztwo kredytowe.