3 pokojowe mieszkanie do remontu

Dzierżoniów Polska Mieszkanie Sprzedaż Numer oferty: 879806
Cena 265 000 PLN
Cena za m² 4 907 PLN/m²
Powierzchnia 54 m²
Liczba pokoi 3
Rok budowy 1973
Piętro 3

Mieszkanie do remontu o powierzchni 54m2  znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

W skład lokalu wchodzą:
trzy pokoje,
kuchnia,
łazienka
 balkon.
piwnica
Ogrzewanie  , woda zimna i ciepła z sieci.W mieszkaniu jest również przyłącze gazowe.

Lokalizacja:
Mieszanie na osiedlu Jasnym w pobliżu:
– sklepy spożywcze 
– restauracje i kawiarnie 
– tereny zielone i place zabaw (Aleja Bajkowych Gwiazd)
– szkoły i przedszkola
– przystanki komunikacji miejskiej.

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny lub bazy wypadowej na czas wypoczynku czy pod inwestycje to idealne miejsce.
Jeżeli jesteś zainteresowany, chcesz obejrzeć mieszkanie lub interesuje cię inna oferta i szukasz osoby, która zadba o Twoje bezpieczeństwo przy zakupie nieruchomości zapraszam do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem e-mail. Zapraszam również do naszego biura znajdującego się w Dzierżoniowie przy ul. Ząbkowickiej 3-5.

Polecam i zapraszam do kontaktu w sprawie prezentacji nieruchomości.
Urszula Doradca tel 515 308 904 

Współpraca z biurem Renomahome gwarantuje:
– opiekę nad przebiegiem transakcji;
– preferencyjne stawki taksy notarialnej;
– profesjonalne doradztwo kredytowe.

Niniejsza prezentacja nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.