GOTOWIEC INWESTYCYJNY PREMIUM | KĘPA MIESZCZAŃSKA

Wrocław Polska Mieszkanie Sprzedaż Numer oferty: 279894
Cena 1 410 895 PLN
Cena za m² 15 344 PLN/m²
Powierzchnia 91.95 m²
Liczba pokoi 2
Rok budowy 2020
Piętro 4

Dwupa/Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkania w standardzie premium, zlokalizowane na prestiżowej Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu — jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji inwestycyjnych w mieście.

  • Ostatnie dostępne mieszkania w tej inwestycji!
  • OFERTA BEZ PROWIZJI!
  • Promocja cenowa

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:
✔ mieszkanie wykończone i w pełni urządzone pod klucz – gotowe do wynajmu od zaraz
✔ balkon / taras – dodatkowa przestrzeń dla najemcy
✔ ekspozycja wschód-zachód-południe – świetne doświetlenie i energooszczędność
✔ stan idealny – brak jakichkolwiek nakładów inwestycyjnych
✔ budynek z 2020 roku – nowoczesna infrastruktura
✔ światłowód + wszystkie media miejskie
LOKALIZACJA – KLUCZ DO RENTOWNOŚCI:

Kępa Mieszczańska to dynamicznie rozwijająca się część Wrocławia, wybierana przez:
– specjalistów i kadrę menedżerską,
– klientów premium,
– najem krótko- i długoterminowy.

W bezpośrednim sąsiedztwie:
nowoczesne apartamentowce,
modne lokale usługowe, restauracje i kawiarnie.

Świetna komunikacja:

  • tramwaje,
  • autobusy miejskie i podmiejskie,
  • kolej podmiejska.

PARKOWANIE:
liczne bezpłatne miejsca parkingowe wokół inwestycji,
dodatkowym atutem jest miejsce w garażu podziemnym,
możliwość zakupu dwóch miejsc postojowych,
IDEALNE POD INWESTYCJĘ:

  • wysoki standard = wyższy czynsz najmu
  • lokalizacja premium = niskie ryzyko pustostanów
  • gotowiec = zarabiasz od pierwszego dnia

DODATKOWO:
Pomagam w uzyskaniu finansowania — kompleksowa obsługa zakupu.