Mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe + MP

Wrocław Polska Mieszkanie Sprzedaż Numer oferty: 405563
Cena 739 000 PLN
Cena za m² 16 607 PLN/m²
Powierzchnia 44.5 m²
Liczba pokoi 2
Rok budowy 2015
Piętro 1

Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,5 m², położone na Śródmieściu, przy ul. Jaracza w pobliżu Mostów Warszawskich.

Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku, wyposażonego w windę. Mieszkanie po odświeżeniu jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.

Dużym atutem nieruchomości jest jej usytuowanie od strony ogródków działkowych, co zapewnia ciszę, prywatność oraz widok na otwartą przestrzeń. Do mieszkania przynależy komfortowy balkon o powierzchni 6m2.

Obligatoryjny zakup miejsca w garażu podziemnym.

Układ mieszkania:
przestronny salon z wyjściem na balkon – pełne wyposażenie,
ustawna sypialnia z łóżkiem 
oddzielna kuchnia z oknem – w pełni wyposażona,
łazienka z WC i wanną – pryszmicem
funkcjonalny przedpokój 
balkon z widokiem na zieleń i otwartą przestrzeń.

Lokalizacja i okolica:
tereny zielone i rekreacyjne,
trasy rowerowe oraz biegowe,
cicha i spokojna okolica,
bardzo dobra komunikacja miejska,
szybki dojazd do Rynku – ok. 12 minut.

Polecam i zapraszam do kontaktu w sprawie prezentacji nieruchomości.
Ireneusz Jarecki
tel: +48 515 308 908

Współpraca z biurem Renomahome gwarantuje:
– opiekę nad przebiegiem transakcji;
– preferencyjne stawki taksy notarialnej;
– profesjonalne doradztwo kredytowe.

Udogodnienia:
BalkonParking podziemny

Zabezpieczenia:
WideodomofonOsiedle zamknięteKontrola dostępu

Media:
Woda miejskaKanalizacjaPrąd