Mieszkanie dla singla/wynajem ROI~9%

Legnica Polska Mieszkanie Sprzedaż Numer oferty: 406483
Cena 160 000 PLN
Cena za m² 6 154 PLN/m²
Powierzchnia 26 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 4

Na sprzedaż kawalerka – po remoncie, blisko centrum, ul. Żwirki i Wigury, Legnica
Kamienica, mieszkanie z rynku wtórnego

Charakterystyka mieszkania:
– powierzchnia: 28 m²,
– piętro: 4 w kamienicy,
– kuchnia,
– pokój,
– łazienka z WC. 

Mieszkanie w dobrym stanie, umeblowane i gotowe do zamieszkania. Nowoczesne ogrzewanie na podczerwień, ciepła woda z bojlera, niskie koszty utrzymania (czynsz 250 zł/mies. + prąd ok. 100 zł).
Jedyne mieszkanie na piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica i schowek na półpiętrze. 

Kamienica po modernizacji, ogrodzony teren z furtką zapewnia bezpieczeństwo i wygodę.

Świetna lokalizacja – blisko rynku, centrum miasta, sklepów i komunikacji
Cena do negocjacji