Prowizja 0%/Gotowe do odbioru

Legnica Polska Mieszkanie Sprzedaż Numer oferty: 319328
Cena 453 200 PLN
Cena za m² 9 059 PLN/m²
Powierzchnia 50.03 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3

BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC!
Nowoczesne mieszkania w nowej inwestycji w Legnicy – komfort, styl i wygoda w jednym miejscu

Kluczowe atuty oferty:
-Bezpośrednia sprzedaż z rynku pierwotnego – bez prowizji i bez podatku PCC!
-Nowoczesny budynek z windą, wideodomofonem i garażem podziemnym – wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa.
Pozostało kilka ostatnich mieszkań dostępnych w sprzedaży.
-Standard deweloperski – możliwość własnej aranżacji wnętrza.

Przykładowy układ mieszkania:
Pokój:
12.88 m2
Łazienka:
4.08 m2
Salon z aneksem:
28.06 m2
Korytarz:
5.01 m2
50.03 m2
+ Balkon:
10.47 m2
Możliwość dokupienia miejsca w garażu podziemnym.

Lokalizacja z pełnym zapleczem:
-Szybki dojazd do centrum Legnicy i tras wylotowych – idealne połączenie dla osób pracujących w mieście i okolicach.
-W pobliżu sklepy, punkty usługowe, apteki, szkoły oraz uczelnie wyższe – świetna propozycja także pod wynajem.
-Spokojne, rozwijające się osiedle z nowoczesną zabudową i terenami zielonymi w sąsiedztwie.
Zdjęcia mają charakter poglądowy.

Gabriela Żemło
Kontakt: 793 487 400

Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
-profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości
-pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego
-opieki prawnej, notarialnej i rzeczoznawcy majątkowego
-10% zniżki na zakupy w BEL-POL
-rabatów w salonach DOMINO

Udogodnienia:
Balkon

Zabezpieczenia:
DomofonWideodomofonMonitoring

Media:
Woda miejska

239000.00 zł

Skontaktuj się z nami!