Dom wolnostojący | 134 m² + poddasze użytkowe | działka 14 arów | GniewomirowiceZ przyjemnością prezentujemy Państwu niezwykle urokliwy
dom wolnostojący o powierzchni 134 m2, położony w spokojnej, zielonej części Gniewomirowic. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz bliskość natury.
Nieruchomość usytuowana jest na
osiedlu Południowym, w cichej i kameralnej okolicy, zapewniającej pełną prywatność oraz piękne widoki na okoliczny krajobraz.
To wyjątkowe miejsce, w którym można odnaleźć spokój i harmonię, nie rezygnując jednocześnie z wygody codziennego życia.
Rozkład domu:
- Parterowy układ z możliwością adaptacji poddasza (dodatkowe ok. 80 m²)
- Przestronny salon z dużymi przeszkleniami i kominkiem - naturalne światło przez cały dzień
- Otwarta kuchnia z jadalnią
- 3 ustawne sypialnie
- Łazienka z wanną i bidetem
- Druga łazienka z prysznicem i wc
- Garaż w bryle budynku
- Taras z widokiem na ogród
- Zagospodarowany ogród - idealny na wypoczynek lub plac zabaw dla dzieci
Stan techniczny:
- Dom w bardzo dobrym stanie technicznym
- Ogrzewanie: piec na ekogroszek + kominek
- Gotowy do wprowadzenia bez większych nakładów
Lokalizacja:
- Gniewomirowice - spokojna, zielona okolica
- Dom położony na lekkim wzgórzu - cisza, świeże powietrze, brak ruchu ulicznego
- Blisko Legnicy (ok. 15 minut samochodem)
- Dogodny dojazd do Wrocławia (autostrada A4)
To lokalizacja zapewniająca ciszę i spokój z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie wygodny dojazd do Legnicy.Zapraszam na bezpłatną prezentację nieruchomości.Aneta KrehelTel.: +48 727 910 719Współpraca z RenomaHome to gwarancja:- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości- pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego- 10 % zniżki na zakupy w BEL-POL- rabaty na zakupy w salonach DOMINO