Głuszyca/ idealne na weekend/ kawalerka po d

Głuszyca Polska Mieszkanie Sprzedaż Numer oferty: 902046
Cena 85 000 PLN
Cena za m² 3 864 PLN/m²
Powierzchnia 22 m²
Liczba pokoi 1
Rok budowy 1933
Piętro 1

Do sprzedania !!

Małe, przytulne mieszkanie położone w Głuszycy przy ulicy Bohaterów Getta.
Kameralny budynek, cisza i spokój .
Pierwsze piętro, ogrzewanie elektryczne, ciepła woda z bojlera, 
Idealny lokal na tzw  mieszkanie weekendowe. 
Brak czynszu, niska cena..

Świetna oferta!

kontakt  Artur Kasperowicz 883 334 836

Udogodnienia:
Piwnica

199000.00 zł